Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ő most hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő most hogyan érez irántam?

Figyelt kérdés
Próbálom röviden leírni a sztorit. Szóval van egy srác, másfél hónapos ismertség után összejöttem vele és jártunk egy hónap és pár napot.Ezalatt az egy hónap alatt elég sokszor úgy éreztem hogy nem is akar engem, meg nem foglalkozik velem (pedig szerintem még az első pár hónapban tepernie kell a srácnak, nem is az hogy tepernie, de éreztetnie kellene azt, hogy igenis fontos neki a másik). Amikor egy hónaposak voltunk akkor feküdtem le vele, aztán jött a hétvége és egyeltalán nem is keresett (tudom, én is kereshettem volna, de azért nem kerestem mert tudtam hogy dolga van, oké erre mondhatjátok hogy azért nem keresett mert dolga volt, de egy "szia. mizu?" megírása fél percbe se tellik) na és hétfőn szakítottunk. Megbeszéltük a dolgokat (pl: hogy neki túl gyors volt az hogy egy takaró alatt aludtunk....de értitek ezt??? ez neki gyors volt de az hogy megbasszon, az nem volt neki túl gyors)és mondta hogy mennyire fogok neki hiányozni, meg hogy mennyire szeret stb... aztán tegnap volt egy buli és táncoltam egy sráccal és odajött hozzám táncolni. Mondta hogy gyönyörű vagyok (ja am tegnap lereszegedtem és nem nagyon akartam neki köszönni ami felkúrta:D, mert abban maradtunk hogy BARÁTOK maradunk..:D) na és tánc közben beszélgettünk még egy kicsit és ennyi, majd hajnalban felhívott hogy mennyire szeret meg nem akar elveszíteni és abban maradtunk hogy majd ma megbeszéljük (személyesen...) Erre felhívott nemrég telón (kb 9 percet beszéltünk) és mondta hogy miért nem akartam neki tegnap köszönni, meg ha nem akarom hogy keressen akkor mondjam meg és nem fog, meg hogy elég érdekes volt hogy a srác mindig velem volt és komolyan mondom hogy 9 percen keresztül erről beszéltünk, mondtam neki hogy bocs, részeg voltam megesik az ilyen:D és ennyi a sztori. Szerintetek???

2013. nov. 24. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
hányévesek vagytok?
2013. nov. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
20
2013. nov. 24. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!