Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tettetek és, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tettetek és, hogyan léptetek túl azon amikor a párotok több év járás után szakított veletek?

Figyelt kérdés
és főleg úgy,hogy a szakításnak nem volt különösebb oka,tehát nem megcsalás,ugyanúgy szeretitek egymást,csak az utóbbi időben elég sokat dolgozott emiatt sokkal kevesebbet találkoztatok,kicsit többet veszekedtetek és emiatt úgy látta jobb,ha vége.hogy léptetek ezen túl?én borzalmasan szerelmes vagyok még mindig belé,mert együtt terveztük a jövőnket.már barátaim sincsenek csak egy-kettő de ők se itt laknak már.csak sírok és sírok,nem bírom elviselni.
2013. nov. 24. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szard le nem érdemli meg,hogy bánkódj miatta.
2013. nov. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én még mindig szerettem, ezért letöröltem mindenhonnan, hogy ne kelljen minden nap látnom, és ne tépje fel a sebeket. igyekeztem elfoglalni magam (tanulás, sport, házimunka, buli), hogy ne gondoljak rá. 1 évembe tellett.
2013. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de a legfájdalmasabb az,hogy ez úgy a semmiből jött. felhívtam ma reggel ,első szavam az volt,hogy mikor találkozunk. aztán mikor találkoztunk mondta mit fog ma csinálni mondtam,hogy jó én is vele tartok,mire elkezdte mondani mondani mondani,hogy ez így nem jó,ez nem jó az nem jó,és nem is nagyon engedett szóhoz jutni,mondta,hogy ezt akarja nem akar velem lenni már,semmi értelme már a kapcsolatunknak. és én meg hazamentem és csak ülök és nézek ki a fejemből,hogy ez hogy lehet?egyik nap még itt volt,még ma reggel is beszéltünk és most hirtelen vége.csak úgy a semmiből vége. hogy lehet ezt felfogni épp ésszel?hogy lehet egy ilyet túl élni egyáltalán? minden nap eddig együtt voltunk,ha csak fél órára is.és többször is beszélgettünk. én ezt nem tudom felfogni.
2013. nov. 24. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valamit titkol,nem akarja elmondani. Mert olyan nincs,hogy egyik napról a másikra,minden ok nélkül elhagyunk valakit,és még magyarázatot sem addunkrá.
2013. nov. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenkepp tisztazd le vele,hogy mi is ennek a viselkedesnek a valodi oka,mert amig nincs kitisztazva es nem tudod az okat, addig nem tudsz tullepni rajta.

Tapasztalatbol mondom.

Legelso komolyabb kapcsolatomban az akkor pasim siman eltunt,egyik naprol a masikra, aztan ugy 2 het mulva kerult elo.Majd megint eltunt, evekre.

Evekig nem tudtam lerendezni magamban,egyszeruen nem tudtam,mi tortent.


ne kerulj ebbe a szituba...Tisztazd le vele.

2014. ápr. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!