Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a "nagy magyar"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a "nagy magyar" apámmal?

Figyelt kérdés
22 éves egyetemista vagyok és nem rég összejöttem egy Magyarországon tanuló francia lánnyal. A szüleim régen elváltak már. Anyukámnak már bemutattam a barátnőmet, de apáméknak nem merem mert ők ilyen "nagy magyarok". Utálják a franciákat mert hogy ők tették velünk Trianont. Ezért utálják az összes franciát. Ezért félek hogy mit szólnának az új barátnőmhöz.
2013. nov. 24. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:

"a szüleim régen elváltak"


el nem tudom képzelni, miért..

2013. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ismerős kérdés.Mintha már láttam volna.

22 éves felnőtt vagy.Állj a talpadra.

2013. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Apádnak igaza van. De még mindig jobb mint egy cigány vagy egy zsidó ;)!
2013. nov. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen az, hogy mit mond az apukád!

Az a lényeg, hogy ti ketten szeretitek egymást és a többi ne érdekeljen!

22 éves vagy...egy felnőtt ember! Állj már a sarkadra!!!

Sok szerencsét! :)

16/L

2013. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp mutasd be neki, és ha nem tetszik neki, elkezd hőbörögni, menjetek el, de akkor is állj elé, hogy tudja hogy te ezt komolyan gondolod.
2013. nov. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sz*rd le.
2013. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Ha szereted a lányt, ne foglalkozz apáddal!


Apádnak meg mondd meg, hogy tanulmányozza picit jobban a történelmet, mert a magyarok vastagon kivették a részüket abból a folyamatból, ami Trianonhoz vezetett (és ez nem az első világháború alatt kezdődött).

2013. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom a franciákat, de a fiam szerelmét nem utálnám, akármilyen is az illető, (persze kivéve az előbb felsorolt kettő). Mondd meg neki, hogy ki és hogy te szereted őt, ő is téged, és mutasd is be neki. Ha "nagymagyar" akkor elfogadja, tiszteletben tartja majd. Az a "nagymagyar" aki befogad mindenkit, szeret mindenkit, nem elő, hanem utóítéletes. Ha apád kapcsiból elutasítja, és szarik az érzéseidre, és megaláz egy ilyennel, akkor nem "nagymagyar" hanem egy suttyó proli, és semmi köze nincs a magyarsághoz, inkább egy futballhuligán.


Mindenképpen mondd el neki. Legalább kiderül, hogy magyar-e vagy csak egy soviniszta.


Ezt a "nagymagyarozást" el kéne már felejteni, ti mik vagytok? Románok? Amerikaiak? Magyar vagy viselkedj is úgy. Az összes többi nemzet szülötte büszke a származására, és büszke a népére, csak a ti agyatokat sikerült kimosni a liberális moslékkal. Gratulálok.

2013. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!