Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg a legfőbb hiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg a legfőbb hiba volt amit férfiként elkövethettem egy nőnél?

Figyelt kérdés

10-kor el kellett hagynunk a szállodát, mert akkor szexelni kezdtünk nem sokkal előtte (ez az én hibám), de mikor már csak 5 perc volt a kijelentkezésig, gyorsan abbahagytam és mondtam "mennünk kéne".

Na ezen a barátnőm 2 órát duzzogott utána, hogy ezt miért csináltam, miért nem fejeztem be, mikor már közel járt az orgazmushoz (erről fogalmam sem volt amúgy, lehet csak azért mondta, hogy bűntudatot keltsen benne), de én mondtam tényleg mennünk kéne!

Én vettem ezt túl komolyan? Lazábbnak kellett volna lennem és befejezni a szexet?

Tényleg ilyen főbenjáró bűn ez egy nőnél ha egy srác ilyet csinál?

24/f


2013. júl. 7. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy mekkora problémáik vannak egyeseknek.,..
2013. júl. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Normál esetben nekem is rosszul esne,ha a csaj hagyná abba!!

Minek kezdtél akkor bele?

Miért nem mondtad neki,hogy már kevés az idő,majd otthon?

2013. júl. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

hát ha már elkezdted befejezhetted volna

igen: egy felizgatott nőt "félbehagyni" az megbocsáthatatlan!

2013. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem örülj annak, ha csak egy hétig hisztizik, mert annál rosszabb nincsen amit csináltál. te mit szólnál, ha benne lennél a barátnődben és éppen orgazmus előtt szállna le rólad és mondaná, hogy mennünk kell???? te sem örülnél...
2013. júl. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg kellett volna közben beszélni, nem csak lepattanni róla. Vagy leszögezni, hogy ez csak egy nagyon gyors menet lesz.
2013. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha tudtad kevés idő van, bár a barátnőd is, akkor tisztában van az ember, hogy nem a szokásos menet van, nem mind a kettőnek lesz egyformán, talán másként kellett volna a gyorsat csinálni, ezt majd gondold át, lehet gyors menet, csak ezzel legyen tisztában ő is N
2013. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Ha ezen "durcizik" a barátnőd, akkor nem lehet túl érett gondolkodású. Majd bepótoljátok... Ne törődj vele, alszik rá egyet.
2013. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ez kamu, ennyire hülye pasi nincsen.


27 N

2013. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
A nők nem gondolkodnak racionálisan őt nem érdekli hogy ki kell jelentkezni. Te viszont igazán befejezhetted volna egy gyors menettel. Neked is jobb ha nem mész el a szállodából dolgavégezetlenül.
2013. júl. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!