Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Nem tudom mit lehetne.

Figyelt kérdés
Volt barátomról van szó.. nagyon rászokott a fűre.. és lassan már semmi nem fogja érdekelni csak hogy szívjon..legtöbbször be van tépve és nagyon féltem .. nem akarom,hogy függő legyen.. :( Barátok vagyunk és nagyon szeretem.
2013. nov. 24. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Állísd le ne hagyd hogy szìvjon
2013. nov. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam már... hiába mondok bármit .. nem használ..ha megharagszom rá az se használ már.:)
2013. nov. 24. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel én is aktívan rajta vagyok a zöldön, tapasztalatból mondom: nincs értelme bármit is mondani. Megteheted azt, hogy papolsz neki, milyen rossz narkózni, úgyse fogja érdekelni. Idővel magától fog rájönni, hogy ez így nem állapot. Én is kezdek rájönni....
2013. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi jó a fűben?
2013. nov. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehéz megfogalmazni mi jó benne. Még emlékszem mikor először csináltam. Annak az érzésnek ha a 25%-át még megélem akkor sokat mondok. Ma is (mint majdnem minden nap) 7 cigit szívtam már el. Egész nap szétvoltam most tértem magamhoz. Visszatérve mi jó benne: AZ ÉRZÉS. Ez mindenkinek kötelező legalább 1×. Viszont ahogy ráfügsz, onnantól kezdődnek a bajok, teljesen zombi leszel, állandóan fáradt és szétszórt vagy, nem tudsz reálisan gondolkodni (elszívod az agyad) és végül eljutsz arra a pontra ahol semmi más nem érdekel, csak hogy meglegyen a napi adag...... ez a mélypont..... ilyenkor kezdődik a depresszió, és az öngyilkosság gondolata..... De még ezek mellet is, mikor rajta vagy, úgy érzed, már csak ettől tud elkezdődni a napod, nem tudsz nélküle létezni. Szörnyű érzés. Leállni, csak saját elhatározással lehet!
2013. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!