Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromat mindig provokáltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat mindig provokáltam, féltékenykedtem, mindig bántottam valamivel. Eleinte minden szép volt, jó volt, majd kb 3 hónapig csak ez ment. Ő mindig mellettem volt, rájöttem változnom kell, h ne veszítsem el! Sikerülhet?

Figyelt kérdés
egy ideje olyan vagyok mint a kisangyalok, nincs egy rossz szavam se, szeret ő is. vajon el tudja majd felejteni ha mindig ilyen leszek,h rossz voltam hozzá? attól félek,h majd az lesz a fejemhez vágva. :/
2013. nov. 25. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Utólag már mitől félsz? Abban a 3 hónapban lehetett volna. Nyugodj meg és tartsd magad az új énedhez.
2013. nov. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha akarod, sikerül.
2013. nov. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az emberek csiszolódnak egymáshoz -> te kevésbé leszel bunkó, ő pedig egyre jobban elviseli majd a bunkóságokat. Változni csak egymáshoz lehet, azt nem illik kérni, hogy valaki teljesen változzon meg, ez nagyon önző kérés. Változzatok egymáshoz
2013. nov. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ő mindig melletted volt úgy is és leszoktál róla akkor tuti hogy nem vágja a fejedhez, sőt még értékelni is fogja hogy változtál.
2013. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 25. 13:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Kicsit magamra ismertem a kérdésben. Csak nálam annyiban volt más a téma, hogy sehogy sem tudtam kimozdítani őt a komfortzónájából, hogy észrevegyen, és rájöjjön, ha ez továbbra is így megy, elveszthet. És rájöttem, hogy ezt a fajta viselkedést, ő váltja ki belőlem. Mi sokat/ vagyis én sokat veszekedtem vele. (Féltékenykedésre már nem volt szükség, mert ... nem találtam azt opciónak.) Kapcsolati és pénzügyi problémák. Semmihez sem volt közöm, még akkor sem, ha már egy ideje együtt éltünk. Semmibe nem avatott bele, csak élt a vakvilágban. És nem hogy támogatott volna abban, amiben szükségem lett volna (akár beszélgetés, akár támogatás) most kezdem el élni az életem... (itt gondolok a munkára.) Teljesen leszart..emberileg is. Ez a tipikus itt vagy mellettem, van szex és minden máshoz semmi közöd...csak úgy el vagyunk egymás mellett. Szerintem gondolkozz egy kicsit, hogy mi váltja ezt ki belőled... Ha megy csak egyszerű hiszti...az nem lehet komoly.... ha változik a helyzet, te is változni fogysz.



Sok sikert!

2014. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!