Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok miért, miben érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért, miben érzitek többnek a jegyben járást a tartós kapcsolatnál? Ez valami érdem?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom a lányoknál hogy felsőbbrendűnek tekinti magaát sokuk ha már "gyűrűs mennyasszony"( van aki 2,4,5 éve is) annál amki "csak" együttél.
2013. nov. 25. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Az egó nagy úr... Tudják mutogatni a többi csajnak, aztán meg figyelik az arcukra kiülő irigységet. Satisfaction is guaranteed!
2013. nov. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is örülnék, ha megkérnék a kezem és összeházasodnánk az igazival. (Még nem találtam meg.)

És akkor jó időszak lehet a jegyben járás is. Viszont inkább magamnak lenne öröm, nem azért, hogy mások orra alá dörgölhessem.

Azt viszont nem tartom jónak, ha valakik évekig járnak jegyben, az szerintem olyan, mintha el sem akarná venni a férfi, csak kicsit lenyugtatta a gyűrűvel. Így ebben az esetben nincs is mivel dicsekedni :)

Szerintem azok érzik magukat felsőbbrendűnek, akiknek valami hiányzik az életükből, vagy nincsenek kibékülve magukkal, és ez egy fajta bizonyítás, hogy ők akkor is kellenek valakinek.

2013. nov. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valamivel többet jelent jegyben járni, mint csak simán járni. Tudod, hogy a másik összekötné, pontosabban össze fogja veled kötni az életét, nem pedig csak elvagytok együtt, de nem tudod, mit hoz a jövő.
2013. nov. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs azzal gond, ha sok évig csak "jegyben járnak".

Egyetemistaként pl. még jó pár évig nem engedhetünk meg esküvőt, de attól még kifejezhetem egy gyűrűvel a szándékomat.

2013. nov. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én kaptam egy gyűrűt (nem jegygyűrű) és javarészt együtt is élünk a párommal, még sem járunk jegyben, mert szerintünk ennek még nincs itt az ideje. Ugyan 23 éves vagyok, de még egyetemista. Nincs tartós, saját keresetem, sem úgy mond saját életem. Tudjuk, hogy egyszer szeretnénk összeházasodni, de még nem tudjuk mikor jön el az ideje. Lehet 2 év múlva, de az is lehet, hogy csak 5. Attól, ha ez a gyűrű lánykéréssel került volna a kezemre, a helyzet még ugyanez lenne, szóval semmivel sem érezném többnek azt, mint ami most van közöttünk.

Szerintem aki ezzel felvág, vagy ebben látja az élet egyetlen örömét, az vagy valami komplexusát próbálja legyőzni, vagy feltűnési viszketegsége van és mindenkinek mutogatja a gyűrűét.

Én nem ítélem el azt, aki jegyben járás mellett dönt, az más kérdés, hogy szerintem nincs értelme, amíg az esküvőre kilátás sincs. Mivel jobb valaki egy 1,5 éves kapcsolattal egy éve jegyben járva, mint én 2,5 éves kapcsolattal jegyben járás nélkül? Avagy miben lennék más én, ha eljegyezne a párom? Ez csak kettőnkre tartozik, senki másra. :) Az meg, hogy a gyűrű jelenti a szándékot is hülyeség. Gyűrű nélkül is szándékunkban áll majd egyszer összeházasodni. :)

2013. nov. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én abban éreztem többnek annál, mikor még csak együtt éltünk, hogy a házasságban olyan téren megváltozott a kapcsolatunk jellege, hogy ezentúl egymás hozzátartozói lettünk hivatalosan is, jogi, vagyoni közösséget vállaltunk, tehát több dologban tartoztunk össze. A jegyesség pedig nálunk tényleg a házasság előzménye volt, nem pedig csak azért lettünk menyasszony és vőlegény, mert az olyan jól hangzik. :D
2013. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!