Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is szinte minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szinte minden nő ilyen tulajdonságokat keres egy férfiben? Szerintetek így sok macskás nő lesz majd?

Figyelt kérdés

A nők szinte mind ilyen pasit keresnek:

"Azt a férfit keresem: aki magas - legyen nálam magasabb; sportos vagy átlagos

Legyen hűséges, kedves, udvarias, figyelmes, intelligens, férfias, határozott, motivált és vidám".


Szerintem kevés ilyen férfi van és a nők ilyen pasikat szeretnének. Mi lesz a duci, férfiatlan, csúnyább, buta, pasikkal. Így szerintem nagyon sok macskás nő lesz majd pár év múlva, ha ne képesek az igényekből lefaragni, mert egyszerűen statisztikailag nem jön ki a dolog.


2013. nov. 25. 20:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, még sincsen barátnőm, vagy ha éppen van, akkor meg mindig félremegy és utána dobbant... :/
2013. nov. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
kit érdekel?
2013. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1-es

látom önismeretből ötös :D

2013. nov. 25. 20:17
 4/20 anonim ***** válasza:
Igen sok macskás nő lesz pár év mulva, de szerintem inkább azért mert ebben a felpörgetett világban nincs időnk megismerni az olyan embereket akikre igazán vágyunk.
2013. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 errre ***** válasza:
nagyon unatkozhatsz, és rendes tőled, hogy félted a társadalmunkat.
2013. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szeretem a macskas noket :) Jol fogok jarni :)).
2013. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A francokat van kevés ilyen pasi. Azért bőven akadnak, ezek teljesen átlagos leírások, semmi kiemelkedő nincs bennük. Én inkább azzal kötözködnék ha már mindenképp akarok, hogy kinek melyik tulajdonság miben merül ki ...
2013. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Képtelen lennék magam mellett eltűrni egy ostoba manust. A mondáshoz pedig tartok magam, "a külső megfog, a belső megtart".
2013. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
mindeki mást tart vonzónak. van aki a mackósabb alkatúakat tartják vonzóbbnak... :D amúgy vannak akik nem becsülik az olyat mint amit felsoroltál, és inkkább élnek egy kicsit bunkó beképzelt felsőbbrendűnek hiszi magát idegbeteg emberrel... szóval ízlések és pofonok
2013. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ilyet kerestem, és találtam. A macskákat meg szeretem! :)
2013. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!