Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nem bízhatok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem bízhatok meg egy férfiben sem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nincsenek rossz tapasztalataim, engem még tudtommal nem vertek át, nem csaltak meg, nem akartak kihasználni, nem volt olyan, hogy csak egy szex aztán ennyi... szóval nem kéne, hogy ne legyen bizalmam, de mégis ez a helyzet...

Most is, hiába szeretem a barátomat és tudom, hogy ő is engem, valahogy úgy érzem, hogy csak azért szeret meg bárki is, mert megtetszem neki (valószínűleg jó csaj lehetek, mivel igen sokan próbálkoznak nálam... bár én magamat nem látom annak, szóval lehet, hogy csak a többségnek ilyen alacsony igényei vannak, nem tudom). És ez a gondolat nagyon zavar... persze az is rossz lenne, ha nem tetszenék külsőre annak, akivel együtt vagyok, de már első pillanattól kezdve olyan lelkes mindenki, nyilván nem azért, mert annyira megszeretne, csak a külsőm miatt...

Most szerencsés helyzetben vagyok, mert a barátommal mindenben ugyanazokat a dolgokat szeretjük, pont olyan a személyisége, mint az enyém, dehát hiába, mert ő is első ránézésre eldöntötte, hogy velem akar lenni, láttam rajta, szóval ha buta lennék, unalmas, stb... lehet, hogy akkor is ugyanúgy együtt lennénk.

Mit kezdjek ezzel a gondolattal? Vagy csak egyszerűen ne legyek kapcsolatban senkivel? Nem tudom kiélvezni sajnos emiatt...

21L


2013. jan. 16. 02:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondolj erre,mert nem valószínű hogy csak emiatt lenne veled,mert akkor csak egy éjszaka lettél volna.
2013. jan. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Te kifejezetten magadból indulsz ki.


"mert megtetszem neki (valószínűleg jó csaj lehetek, mivel igen sokan próbálkoznak nálam... bár én magamat nem látom annak, szóval lehet, hogy csak a többségnek ilyen alacsony igényei vannak, nem tudom"


Nem tartod magadat szép lánynak ezért bebeszéled magadnak, hogy a párod vagy bárki más megcsalna, mert csak az alacsony igények miatt van veled és rögtön lecsapnának egy magasabban kvalifikált lányra.

Elgondolkoztál már azon, hogy a párod helyében, Te megcsalnád magad? Mert szerintem ez az alap kiinduló pont, ami arra utal, hogy Te nem érzed magad megbízhatónak és ezt kivetíted a környezetedre, a környezetedben élőkre is egyaránt.

2013. jan. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Kettes válaszoló, nem úgy gondoltam, hogy megcsalna!! :)

Csak alapvetően az zavar, hogy az egész kapcsolat általában erre épül bárkivel, hogy tetszem neki és kész... jó ez biztos nem olyan nagy gond, csak mégis rossz bele gondolni.

Azt nem gondolnám, hogy megcsal, egyszerűen látom abból, ahogy rám néz.

Ja és nem csalnám meg magamat, én úgy gondolom, hogy eléggé értékes ember vagyok, és jó társ... csak hát egy pasi lehet csupán azért nem csal meg, mert külsőre annyira jónak gondol, hogy emiatt nem kell más... ha mondjuk csúnya lennék, akkor már nem lenne ilyen elkötelezett.

Tudom, ezek elég hülye gondolatok, de jobban belegondolva sajnos így van... :)

2013. jan. 16. 02:34
 4/17 anonim ***** válasza:
Az a problémád, hogy úgy gondolod, csak a külsőd miatt szeretnek? Biztosan jó emberismerő vagy te?
2013. jan. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Miért okozol magadnak fejtörést?

Örülj neki, hogy van barátod. Főleg, ha szeret téged.

Ne gondold, hogy mindenkinek olyan egyszerű partnert találni.

2013. jan. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Csak hiába egyszerű partnert találni, ha csupán ez az oka...

És tudom, hogy így van, mert még sose volt olyan, hogy valakinél ne lett volna esélyem, akinél akartam, tehát elég sok esetből szűrtem le ezt a következtetést, hogy bőven elég egy szép mosoly és máris nyert ügyem van. Ez egy kicsit elkeserítő.

Remélem értitek, hogy mit gondolok problémának, nem tudom mennyire sikerült jól leírnom. :)

2013. jan. 16. 02:40
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem értelek.

Más nő vicsoroghat hadonászhat, akkor se lesz pasija, te meg azon vagy kibukva, hogy mosolyogsz és megkaphatod azt a pasit amelyiket csak szeretnéd?

Szerintem még így is le tudod szűrni, hogy ki az aki a mosoly mögé szeretne látni és ki az akinek maga a mosoly is bőven elég, már ha érted...

Én is beleszerettem egy lány mosolyába és tudja is, de én többet szeretnék látni a mosoly mögött, de nem engedi, akkor most mit csináljak? Hagyjam a fenébe, mert lehet, hogy hasonlóképpen gondolkozik, mint Te, vagy erőlködjem és égessem magam amiért nem enged közelebb, pedig látszólag jól érzi magát a társaságomban? Tudod milyen fájdalom az amikor akarsz egy lánytól valamit és a hülyesége miatt kell kínlódni és szenvedni?

2013. jan. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Miattam aztán senkinek nem kell szenvednie elhiheted... :)

Sose kezdeményezek, de ha olyan srác kezdeményez nálam, akiben van valami, ami egyből megfog (jellemzően eddig azokban a férfiakban sose találtam ilyen dolgot, akik azok a tipikus jó pasik...), ez legtöbbször a hasonló humor, akkor én nem játszom az elérhetetlent... sőt, alapból mindenkivel közvetlen szoktam lenni, általában azt mondják rám, hogy tipikusan olyan társaság vagyok, mintha már ezer éve barátok lennénk bárkivel.

Az tuti, hogy nem fogom elhívni sehova, meg hasonlók, de ha ő bármit kitalál, akkor benne vagyok. (Kapcsolatban már nyilván más a helyzet, akkor ugyanannyit teszünk egymásért).

Nem tudsz esetleg valamilyen programot, amire tudod, hogy szívesen teszi, és olyanra elhívni? Ez jó kiindulás lehetne, ott könnyebben megismerkedhetnétek... esetleg ha van valamilyen közös ismerősötök, tőle megkérdezhetnéd, hogy tud-e ilyesmit, amire a lány tuti nem mond nemet. :)

2013. jan. 16. 02:57
 9/17 anonim ***** válasza:

"külső megfog, belső megtart"

egyébiránt amit leírtál így ebben a formában marhaság.

2013. jan. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Én örülök, ha marhaságnak látjátok, mert szeretném elhagyni ezt a meglátásomat, tényleg!!

Szóval, ha kifejtenéd bővebben, örülnék. :)

2013. jan. 16. 03:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!