Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is szinte minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szinte minden nő ilyen tulajdonságokat keres egy férfiben? Szerintetek így sok macskás nő lesz majd?

Figyelt kérdés

A nők szinte mind ilyen pasit keresnek:

"Azt a férfit keresem: aki magas - legyen nálam magasabb; sportos vagy átlagos

Legyen hűséges, kedves, udvarias, figyelmes, intelligens, férfias, határozott, motivált és vidám".


Szerintem kevés ilyen férfi van és a nők ilyen pasikat szeretnének. Mi lesz a duci, férfiatlan, csúnyább, buta, pasikkal. Így szerintem nagyon sok macskás nő lesz majd pár év múlva, ha ne képesek az igényekből lefaragni, mert egyszerűen statisztikailag nem jön ki a dolog.


2013. nov. 25. 20:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én sok ilyen pasit ismerek! Jó lehet 1-2 tulajdonság hiányzik, de amúgy vannak ilyenek... Szép, karcsú, okos normális lányok is vannak sokan, csak jó minden közhelyet hirdetni.
2013. nov. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom, hogy én mit keresek egy férfiban, nem, nem pasiban, mert az mást jelent, hanem férfiban:

legyen velem kompatibilis személyisége, hűség, kedvesség, udvariasság, intelligencia, határozott, motivált, mizantróp.

Ebben nem volt benne a kinézet kategória. Azért nem volt benne, mert nekem egy vonzó személyiség még a lányosabb, csúnyácskább férfit is vonzóvá teszi. Ilyen lányokat keress, és ne az invalid hülyeségeken sírj! Tudod, többen vagyunk, mint hinnéd, csak nem veszel észre, vagy félrevezet téged a rossz benyomás, amit az emberekre gyakorlunk. Szóval NEM az összes nő ilyen, csak épp az összes, akit ismersz és észre is veszel. Welcome to the reality.

2013. nov. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#3 Az első válaszoló vagyok, 185 cm, konditerembe járok, eddig még nem csaltam meg egyetlen barátnőmet sem, pedig bőven akadt rá alkalmam, kedvesség terén nem vagyok benne biztos mondjuk, hogy a legkedvesebb vagyok, de udvarias és figyelmes igen. Egyetemre járok, a magam módján férfias is vagyok, bár nem az a borostás típus, határozott, motivált és vidám. Ezek teljesen átlagos dolgok és elvárások, nem hinném, hogy olyan nagyon kevés ember lenne, aki megüti a lécet, egy-két tulajdonság ha nincs is meg benned, ha szimpatikus vagy a nő simán elnézi neked.
2013. nov. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
te szeretnél valakivel együtt lenni aki duci, férfiatlan, csúnya buta pasinak tart?
2013. nov. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, csak a vidámság hiányzik, és (szerintem) még elfogadhatóan is nézek ki, mégsincs barátnőm.
2013. nov. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 errre ***** válasza:

sok feltételezés..nőkről, férfiakról.

majd akkor, ha lesz is valakitek.

2013. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
15-ös: Hát épp ez az, hogy mindenkinek más az elfogadható. Lehet, hogy sok olyan lánnyal találkoztál, akiknél pont emiatt nem volt esélyed, mert nekik egy szinttel fentebb kezdődik az, hogy elfogadható. Meg hát nem bántásképpen, de mivel mindenki elfogult saját magával szemben, nem tudhatod, hogy valójában milyen vagy.
2013. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a felsoroltak közül egyik sem teljesíthetetlen, vagy olyan "hű-de-magas" elvárás. Sőt, a hűség, a kedvesség és a figyelem egy kapcsolatban szerintem alapvető dolog!
2013. nov. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de azt várod, hogy a lányok adják lejjebb az igényeiket, ahelyett, hogy végre összeszednéd magad és változtatnál a dolgokon?
2013. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Külsőre én nem igazán ilyet kerestem, nem tehetek róla, nem szeretem az izmos, sportoló típusokat, jöhet egy kis pocak, sőt kell is! :)

A belső tulajdonságok stimmelnek, kiegészítve azzal, hogy határozott, magabiztos, gyengéd, gondoskodó, megértő... meg sok egyéb, belsőleg nagyon nagyok voltak az elvárásaim. Mondhatom, hogy piszok szerencsém volt, hogy meg találtam a párom. :D

2013. nov. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!