Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti adnátok esélyt megismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti adnátok esélyt megismerkedésre egy olyan embernek, aki pár évvel ezelőtt ordas r***nc volt?

Figyelt kérdés

A párommal kicsit összekaptunk tegnap. Mesélt egy lány ismerőséről, akit egyszerűen muszáj megismernem, mert biztos jóba lennénk a hobbinkból kifolyólag. Szimpatikus is volt a csaj azok alapján, amiket mesélt róla, de utána hozzátette, hogy régen ordas r***c volt, a fél város átment rajta, én meg azt mondtam, hogy jó... akkor én nem vagyok kíváncsi rá, legyen jóba vele az, akinek hat anyja van.


Én nem vagyok az a fajta ember, aki az embereknek 2. esélyt ad, és aki egyszer lotyó volt, az számomra az is marad, és nem különösebben érdekel, ha már megváltozott. Igen, az emberek követnek el hibát, de azt had én döntsem már el, hogy szemet hunyjak a hibái felett vagy sem.


A párom kiakadásának oka persze, mint kiderült nem konkrétan ez volt, hanem az, hogy felhozta a saját esetét, miszerint:

A páromnak tini korában sok egyéjszakás kalandja volt, megdugta még a bokrot is. Én ezt az aprócska tényezőt hónapokkal azután tudtam meg, hogy összejöttünk és belé szerettem. Akkor megmondtam neki, hogy nem örülök az infónak, sőt ha ezt még megismerkedésünk előtt tudom, 100%, hogy nem jöttem volna vele össze, rá se néztem volna.


2013. nov. 25. 21:49
1 2
 1/16 ASOT ***** válasza:

Megértenélek ha pasi lennél és érted szóval fordítva lenne a szitu.

De te nő vagy.,

Nem akarsz vele sem járni sem egy párt alkotni se elvenni feleségül.

Persze az sem gond ha igen. Ahogy jól esik,.


De miért ne ismerhetnéd meg? Ne legyél már éretlenke.

2013. nov. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Nem.Előbb jönnék össze az ordas farkassal.Mindenkihez hozzátartozik a múltja és egy felelősségteljes ember úgy cselekszik,hogy tisztában van azzal,hogy vannak következmények,aki azzal takarózik,hogy megváltozott az általában csak álszenteskedik.Elvégre kutyából nem lesz szalonna.
2013. nov. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"Én nem vagyok az a fajta ember, aki az embereknek 2. esélyt ad, és aki egyszer lotyó volt, az számomra az is marad,"


Jól látod ezt, aki lotyó volt, az tényleg az marad..


Aki pedig ilyen dolgok alapján megítél embereket, lehet kissé érdekes világnézetű.

2013. nov. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy.
2013. nov. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 ASOT ***** válasza:

"Akkor megmondtam neki, hogy nem örülök az infónak, sőt ha ezt még megismerkedésünk előtt tudom, 100%, hogy nem jöttem volna vele össze, rá se néztem volna." ----> egyébként ugyanez az eset lehetne ennél a lánynál is...nem tudnád ezt róla, megismernéd jó barátnők lennétek, majd később megtudnád...és maradnátok jó barinők....


Amúgy meg fordítva a pasid sem volt egy Szentlélek.

2013. nov. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Adnék.

A hozzád hasonlóaknak viszont nem, az ilyet nem veszem emberszámba.

2013. nov. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

# 6


Végre egy normális felfogású ember! :)

2013. nov. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#6. + Acid


Én is erre akartam célozni, csak nem sikerült elég hatékonyan megfogalmazni. Igazatok van!

2013. nov. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Mint ahogy egy hozzászóló is írta, kutyából nem lesz szalonna, egy emberhez pedig hozzátartozik a múltja.

A baráti körömet én válogatom meg, és nehezen tudnám elképzelni, hogy valami jó is kisülne egy ilyen ismerkedésből.


Amúgy igen, a páromnak is volt múltja, nyilván azért is akadt ki. De anno megmondtam neki, hogy nem díjazom, sőt össze se jöttem volna vele, ha tudom az infót. Pont azért, mert alapból nem adok esélyt az ilyen embereknek.


Gyerekes? Lehet.

2013. nov. 25. 22:14
 10/16 Komplikato ***** válasza:

Ha te így eldöntötted, akkor minek kérdezed?


Ráadásul ha ellened vétkezett volna és nem saját maga ellen, még érteni vélném az ellenszenvet, bár lehet ha van esély a komolyodásra és idő is, adnék neki esélyt. De nem vagyunk egyformák.

2013. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!