Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti adnátok esélyt megismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti adnátok esélyt megismerkedésre egy olyan embernek, aki pár évvel ezelőtt ordas r***nc volt?

Figyelt kérdés

A párommal kicsit összekaptunk tegnap. Mesélt egy lány ismerőséről, akit egyszerűen muszáj megismernem, mert biztos jóba lennénk a hobbinkból kifolyólag. Szimpatikus is volt a csaj azok alapján, amiket mesélt róla, de utána hozzátette, hogy régen ordas r***c volt, a fél város átment rajta, én meg azt mondtam, hogy jó... akkor én nem vagyok kíváncsi rá, legyen jóba vele az, akinek hat anyja van.


Én nem vagyok az a fajta ember, aki az embereknek 2. esélyt ad, és aki egyszer lotyó volt, az számomra az is marad, és nem különösebben érdekel, ha már megváltozott. Igen, az emberek követnek el hibát, de azt had én döntsem már el, hogy szemet hunyjak a hibái felett vagy sem.


A párom kiakadásának oka persze, mint kiderült nem konkrétan ez volt, hanem az, hogy felhozta a saját esetét, miszerint:

A páromnak tini korában sok egyéjszakás kalandja volt, megdugta még a bokrot is. Én ezt az aprócska tényezőt hónapokkal azután tudtam meg, hogy összejöttünk és belé szerettem. Akkor megmondtam neki, hogy nem örülök az infónak, sőt ha ezt még megismerkedésünk előtt tudom, 100%, hogy nem jöttem volna vele össze, rá se néztem volna.


2013. nov. 25. 21:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mi ugyan olyan rosszak vagyunk amiért megítélünk téged ismeretlenül, mint amilyen te vagy (mert így megítélsz valakit) :D


Nem, amúgy én nem vagyok ilyen, én még Kérdező téged sem ítéllek meg. Ezért írtam úgy, hogy furi felfogásod lehet a dolgokról, emberekről. Még nem is ismersz valakit, leszámítva egy ilyen dolgot a múltjából, és máris kizárod őt. Nem mintha bárkivel is barátkoznod kéne, na de tényleg emiatt nem barátkoznál? A te dolgod.. senki sem szólhat bele..

Fekete barátnőd, ismerősöd azért lehetne?

2013. nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a r-banc szóban.
2013. nov. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Komplikato ***** válasza:

"Mint ahogy egy hozzászóló is írta, kutyából nem lesz szalonna, ..."


Ami egy marhaság, hiszen az egyetlen BIZTOS dolog ... a változás. Minden változik. Emberek pláne. Persze vannak kivételek, azaz aki azt hiszi, hogy az. Van aki 72 évesen is infantilis, van aki egész életét végig bohóckodja vagy gonoszkodja. De nem ez a jellemző.

2013. nov. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A barátkozás tényleg más dolog.Nekem is vannak ismerőseim,akiket kérdőre lehetne vonni ilyen téren,de közöm hozzá igazándiból semmi,amíg nem akarják rám kényszeríteni az életmódjukat.Nem azt mondom,hogy rossz ember,aki régen r1b@nc volt,de barátnőnek nem kellene az biztos.
2013. nov. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én igen de csak mert irdatlan kanos vagyok és kicsit magányos is, reménykednék a változásába, a sok szex már biztos XD
2013. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

A férjedből akkor, hogy lett szalonna?

Gondolom te soha nem hibáztál és semmiért nem kellett bocsánatot kérned.

Ha így van, legyél ilyen kemény nyugodtan. (csak a végén egyedül leszel)

2014. jan. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!