Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan hogy az első szerelmeddel vagy együtt életed végéig?

Figyelt kérdés
mmint tudom hogy elméletben lehet, de szerintetek mennyi rá az esély? 18-20 évesen jöttünk össze és már több mint egy éve együtt vagyunk és tökéletes a kapcsolatunk
2013. nov. 26. 12:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Lehetséges, bár nem ez a jellemző. De láttam már rá példát. :)
2013. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
42%
Ebben a korban és főleg rongyos egy év után még én is így álltam hozzá. De abszolút esélytelen hogy együtt öregedjetek meg. Sajnálom de ez van ma. Küzdjetek ameddig tudtok hátha szerencsések lesztek. A szülőkkel nagyszülőkkel felesleges példálozni mert az ő ideejukben még sok minden más volt. Ma viszont már semmi nem olyan és a hűség is kezd kihalni annyi inger és csábítás ér mindenkit és ez csak egy a millió ok közül ami egy kapcsolatot tönkretehet. Ennyi idősen még én is reménykedtem.
2013. nov. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
CSAKIS rajtatok múlik! Én az első igazi szerelmemmel szeretném leélni az életem (persze minden szerelmes ember így érez). Ha a másik igényeit kölcsönösen a sajátotok elé emelitek, odafigyeltek egymásra, és szartok a társadalom mainstream tendenciáira, akkor - kérdem én - mán mér ne volna ez lehetséges?
2013. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem kell felülni a külvilágnak. Ugyanazon kapcsolatban is vannak változások, hullámhegyek és völgyek. Ha a kapcsolat lényege a másik fél segítése kölcsönösen és a felek személy szerint is felelős és mély gondolkodásúak, akkor lehetséges. Ehhez persze nagy türelem és munka kell, ami valóban nehéz. Sokan, a gyengébbek, nem vállalják a nehézségeket, nem dolgoznak a kapcsolat megtartásáért.
2013. dec. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy egy ember kitartson valaki mellett akár élete végéig, jóban rosszban többek közt szerintem erős és szilárd jellem szükséges. Ami az emberek 90%-ában nincsen meg. A többség a "minek vesződjek a rosszal ha sorban állnak értem a jobbnál jobb csajok??" elvet vallja. Nem érték az ember. Pótolható. Van másik. Ha nem jó vele, kidobjuk mint egy elromlott kenyérpirítót. Sajnos ma már a kapcsolat ugyanolyan fogyasztási cikk lett mint bármi más. Minek érte küzdeni? Jön a másik akivel ugyanolyan jól fogom magam érezni. Vagy jobban. Mivel mindenki utál egyedül lenni és sokkal nagyobb hajlandóságot mutatnak az emberek egy kapcsolatra (akár a meglevő mellett is) előbb utóbb még a rondák is találnak maguknak valakit. Ezért már ők sem becsülik igazán a párjukat.
2014. jan. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy kedves kérdező, de az egy év még aligha számít soknak, bár a mai világban... már az egy év se rossz.

Az első pár hónapban, évben könnyű úgy érezni hogy ő a tökéletes, és örökké tartani fog mert remekül működik minden.

Mi 6 évig voltunk együtt, azt hittem vele élem le az életem, mással el sem tudtam volna képzelni, 17 évesen ismerkedtünk meg, csomó mindenen átmentünk együtt, jóban-rosszban kitartottunk a másik mellett. Aztán szépen lassan elkezdtek elromlani a dolgok kettőnk között, kezdett szétesni a kapcsolatunk, tavaly nyáron szakítottunk. Utólag bevallotta hogy többször megcsalt a 6 év alatt :(

Aztán pár hónap múlva megismertem a mostani páromat, akivel az első pillanattól kezdve azt érzem, hogy ő az! Ő a másik felem, vele kell leélnem az életem! Míg az első páromnál mindig azt reméltem, hogy így lesz (de valójában sosem tudtam elhinni, csak reménykedtem benne) ellentétben vele, vele tényleg el tudom képzelni, mert igazán hozzám illik.

Szóval, remélni mindig lehet, úgy kell cselekedni, és minden tőled telhetőt megtenni, hogy a kapcsolat igazán jól működjön és sokáig tartson :)

2014. jan. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg kedves utolsó, de egyik szavadat ütöd a másikkal. Az elején azt írod, hogy 1 év kevés ahhoz, hogy valaki meg tudja ítélni, tényleg le tudja élni az életét a párjával, aztán a végén azt írod, hogy a jelenlegi párod a másik feled, holott tavaly ismerted meg.

Hidd el, ott is bőven előjöhetnek még a gondok (ne így legyen!).

2014. jan. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Az utolsó előtti vagyok, és igazad van, tényleg ezt írtam, de valahogy most érzem hogy teljesen más ez a kapcsolat mint az előző volt :)

Minden máshogy működik, minden sokkal jobb, őszintébb, "felnőttebb" :)

De majd írok 1-2 év múlva ha eszembe jut és megírom hogy hogyan alakultak a dolgok :D

2014. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Update: Vegul 10 evig voltunk egyutt, tavaly szakitottunk
nov. 28. 06:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!