Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos a "szeretlek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a "szeretlek" szó használata egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk, amikor neten beszélgetünk, én képes vagyok 2-3 szor is elmondani egy beszélgetés alatt, mennyire hiányzik és szeretem. Eleinte vette a lapot, de már nincs annyira kedve hozzá, mert hogy akkor is szeret, ha nem ismételgeti, mint egy papagáj, és ha csak baráti hangnemben beszélgetünk, nem romantikázunk. Néha neki ehhez nincs kedve.


Igaza van, és túlzásba viszem?

én vagyok a lány, mint már gondolom mindenkinek feltűnt.


2013. nov. 26. 13:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Elcsépelt és nem jelent semmit.Az is mondja,aki semmit nem érez.
2013. nov. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem régebben volt egy lány barátszerűség... vagyis több, de nem lett belőle végül semmi se. Neki mondtam ezt, hogy szeretem, de már megbántam. Szerintem puhánynak tartott emiatt. Most meg már nem mondom senkinek se, mert szerintem is rettentő elcsépelt ez a szó.
2013. nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem elég a szó,bizonyítani is kell:)
2014. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!