Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent a viselkedése?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már éppen mai csirke, sok mindennel találkoztam, de ilyen hozzáállású emberrel nem. Hát íme: Amikor egy légtérben vagytok, alig beszélgettek, de van hogy megtalál, kedves, az általa kreált becenéven szólít, esetleg meg is érint, majd idővel feléd sem néz. Ha nem vagy ott, kérdezi merre jársz, de sokszor ha ott vagy, igyekszik levegőnek nézni, mintha kerülne. Viszont nem keres sem közösségi oldalon, sem egyéb formában. De ha valami történik veled, és meglátja/olvassa, elszólja magát hogy látta, vagy érdeklődik pár szóban. Ti ezt minek értelmeznétek? Megesett hogy volt olyan csoporttárs, akik ezt a viselkedést részéről többnek látták. Mit szóltok ehhez? ( csak értelmes válaszokat kérek, semmi primitívet! )

2013. nov. 26. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi. Néha beszélgettek, érdeklődik és mivel pasi ezért ösztönösen flörtöl minden nővel akivel négyszemközt beszélget. :-)
2013. nov. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, hogy négyszemközt kerül mint a tüzet... csak társaságban mer beszélgetni, akkor is úgy, hogy közben úgy néz ki mint aki feszült, ideges. másokkal pedig ha kettesben marad, fesztelenül beszélget. Nem értem én ezt... Egyedi egy példány. :D
2013. nov. 26. 14:49
 3/6 anonim válasza:
Bejösz neki, a közeledben zavarba van biztos és igy össze vissza beszélni, nem akar magából hülyét csinálni:) Ezért kerül néha:)
2013. nov. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ha valakinek bejön a másik, keresi is nem? Mármint úgy értve, hogy ha pl egy hétig nem találkoznak, vagy több ideig, akkor ha máshol nem, legalább neten... vagy tévedek?
2013. nov. 28. 18:51
 5/6 anonim válasza:
Van aki keres neten, van aki nem, mert nem tudja hogy idegesitene e téged ha irna neked vagy valami...Tisztázni kell vele ezt az egész dolgot :)
2013. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehetetlen vele bármit is megbeszélni. úgy viselkedik ahogyan leírtam, és éppen emiatt. Ha társaságban vagyunk, ilyesmit nem lehet. Ha kettesben, akkor meg inkább elinall, vagy tesz-vesz, csak hogy véletlen se lehessen semmiről szót váltani. Nem szokott nekem az ilyen dolgokkal fennakadásom lenni, hiszen a beszélgetések híve vagyok, de ez már meghaladja a képességeim. Bár úgy vagyok vele, hogy inkább hagyom a fenébe, nem töröm a fejem rajta... :)
2013. nov. 28. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!