Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyitott párkapcsolatnál hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott párkapcsolatnál hol vannak a határok? Csak ebben jártasok válaszát kérném!

Figyelt kérdés

a párommal 15 éve vagyunk együtt 16 évesen jöttünk össze!Most is nagyon szeretjük egymást, van két csodás gyermekünk, de valahogy nem éltünk, így én a 30 éves nő kitaláltam mi lenne ha tennénk egy próbát, egy kis szex terén, mivel nem voltunk mással, és ki akarna így meghalni:)

A szexxel sincs problémánk együtt legjobb csak szexuálisan nyitottat vagyunk. Volt már részünk 3as szexben is!

Viszont úgy érzem a párom kicsit tovább ment. Én is mentem 3szor ő is m,ent 3szor. Én befejeztem ő még nem akarja. És ami a lényeg én csak az aktusok alatt voltam kapcsolatban az illetővel, ő napi szinten. Mindig kérdezgeti a párom hogy van, miylen ruha van a csajon, hogy van!Azt beszéltük meg, hogy szólunk a másiknak ha kezd mélyebbre menni, de én hiába mondom ő azt hajtogatja nincs érzelem. Higyjek neki, ez nem több már? Munkatársak és sokat találkoznak benn, persze csak beszélgetés van, de nagyon félek!



2013. nov. 26. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Így kell nőként tönkretenni a párkapcsolatodat. :)
2013. nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is lesz itt gond!
2013. nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi!Ti próbáltátok már ,hogy ilyen nagy tapasztalattal vagytok? Olyanok válaszát vártam akit nem prűdök és esetleg hasonló cipőben járnak?
2013. nov. 26. 17:57
 4/14 A kérdező kommentje:
Az fel sem merült benneteket, hogy nem vagyunk egyformák és esetleg nem szeretném, hogy 10 év múlva a kapuzárási pánik közepén döbbenjen rá a férjem ,hogy nem volt senki mással és ezért menjen tönkre, akkor amikor már gyerekek is vannak. A szüleim házasságának közel 30 év után lett vége apum házasságtörése miatt.Az jobb?? De gondolom az egyikőtöknek sem esne rosszul ha a feleségeitek egy 3. nőt vinne az ágyatokba ,mert én azt is megadtam a férjemnek.
2013. nov. 26. 17:59
 5/14 anonim ***** válasza:
Rosszul esne a 3. nő párkapcsolaton belül. Az PÁR-ból áll. Te nem élted ki magad, nem ő. Ez lett a vége. Van hiteletek? Mert akkor nem hagy el.
2013. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem ítélkezem.

Nem jó ötlet a munkahelyről találni ehhez valakit. pláne a nőt... ők mindig többet akarnak és bármit eljátszanak, hogy megkapják. itt például simán látom magam előtt, hogy most ő a laza jófej csaj, te pedig az, aki elkezd féltékenykedni és szabályokat felállítani.

hmmmm vajon melyik a vonzóbb a pasinak?

Ugyanakkor a férfiak ezt helyesebben tudják kezelni. Náluk tényleg van a "csak szexre" - kategória.

A helyedben én őszinte lennék vele és megkérném, hogy keressen mást a játékhoz.

2013. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Van hiteletek? Akkor nem hagy el."

a mai nap fénypontja :D :D :D

2013. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes komment 18:02 köszönöm a válaszod!Sajna én is a női praktikákat látom a csajnál és sajna a párom úgy veszem észre vevő rá!!:( Én is nőböl vagyok tudom ,mit miért csinálunk. Én is legszívesebben ezt kérném tőle, hogy keressen mást, de nem érzem fairnek a tiltást, de egyszerűen már kivagyok, mert sosem voltam ennyire féltékeny típus. És magamban örlődöm egész nap.Te voltál már hasonló helyzetben?
2013. nov. 26. 18:12
 9/14 anonim ***** válasza:

Van is rá okod! Munkatárs, ismerős szexre tilos!


Bent is megy a szex, ha olyan a munkahely.

2013. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem voltam ilyen helyzetben. Azért ennél birtoklósabb vagyok.

Szerintem meg az nem fair, hogy olyat választott, aki folyamatosan ingerli. Hozzátenném, nem véletlenül őt választotta...

Ilyenkor mindig az eltúzottnak gondolt amerikai filmek jutnak az eszembe, mikor a feleség a szerető elé is nagy mosollyal odateszi a sütit a kis kötényében.

Nem lennék a helyedben.

2013. nov. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!