Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatnál nem gond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatnál nem gond az, ha egyik fél nem diplomás?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy nekem nem lesz diplomám, mert egy főiskolára vagy egyetemre se vettek fel, de én szeretnék egy olyan nőt aki főiskolára vagy egyetemre jár a jobb megélhetés véget.
2012. nov. 16. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem csak azoknál akik nem az embert szeretik, hanem azt hogy kicsoda-micsoda ő - és ez az első nekik.

Nekem is van főiskolám. Az exem mindig zavarta, hogy nekem van, de engem nem zavart, hogy neki nincs. Mindig alacsonyabbnak érezte magát ezért.

2012. nov. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az nem gond, ha az egyik fél nem diplomás. Az hatalmas baj, ha az egyik fél egy anyagias barom, és ilyen szempontokat követ a párválasztásban.


Megj.: Diploma nélkül is lehet jól keresni, és egy diplomás se keres mindenképpen jól (én pl. 100 alatt keresek diplomával).

2012. nov. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hátha az anyagiakra mész,akkor gond!! A nő fog eltartani ez a célod?? Szép vagy,hogy lehet így gondolkodni.Remélem sosem lesz ilyen nő, csak valami 6 oszt. ri.ancot kívánok Neked.
2012. nov. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel ki magasabb alacsonyabb érzés. Csak szeretet és jól megélhetés kell!
2012. nov. 16. 17:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jobb megélhetés kell? Miért mit gondolsz, ki fog téged tartani a diplomás nő? Apafej, a párkapcsolat nem így működik. Egyik oldalról sem. Szóval a csaj sem várhatja el ugyanígy hogy majd a diplomás krapekja kitartsa.

Kapjál észhez, mert így csak a guminők maradnak :P

2012. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
höhö, a nem diplomás férjem alapból 3* annyit keres, mint én diplomával
2012. nov. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj, hogy diplomás vagy sem, de öcsém, neked kilóg a kapanyél a szádból, akkora türhő paraszt vagy. (Már elnézést a földművelőktől.) Szóval az viszont igenis baj, ha az egyik bunkó, a másik meg művelt. Tehát egy diploma nélküli, de művelt, intelligens ember esetén nem baj, ha hiányzik a papír.
2012. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki főiskolára, egyetemre jár az inkább költ, mint keres.
2012. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!