Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha a barátnőtök szakítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a barátnőtök szakítana veletek, de ti megértenétek, mert ti voltatok a hibásak és szeretnétek őt, akkor örülnétek annak ha?

Figyelt kérdés
Ha meggondolná magát mert rájönne, hogy a hibáid ellenére is szeret. Viszont amikor keresne akkor nem vennétek fel neki a telefont. (Amúgy miért nem?) És ha nem tudna elérni titeket sehogy és egyszer csak személyesen keresne meg, akkor örülnétek?
2013. nov. 27. 00:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Szerintem, monnd meg neki, hogy x ideig ha nem reagál, akkor tényleg békén hagyod. Lehet csak így akar bosszút állni, mert szakítottál vele...
2013. nov. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy bosszút akarna állni, mert azt mondta, hogy nem haragszik rám.
2013. nov. 27. 01:00
 13/29 anonim ***** válasza:
Milyen no vagy? O hibazik es te alazkodsz meg? anyam....
2013. nov. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Ezt mikor mondta, akkor láttad is a szemét vagy csak cseten értekeztetek? Mondjuk az én büszkeségem nem egedte volna, hogy mást mondjak... Gondolom lehet, hogy csak egy kis időt kellene adnond neki és ha fontosnak tart, akkor vissza fog jönni utóbb.. Nem?
2013. nov. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Azért én is hibás voltam, de többnyire ő. De félre tudom ezt tenni mert szeretem és ő is szeret. Szóval semmi értelme nem lenne ha nem lennénk együtt.
2013. nov. 27. 01:11
 16/29 A kérdező kommentje:

Személyesen mondta. Meg még sok kedves dolgot.


Szerintem is az lenne normális ha megpróbálna visszaszerezni, de ha nem teszi, akkor az mire utalhat? Nem is akar eléggé?

2013. nov. 27. 01:13
 17/29 anonim ***** válasza:

Eertem... Mondjuk velem szakítasz, akkor én nem akarnálak rögtön visszaszerezni... Abban az esetben, ha én dobnálak, akkor míg rá nem jövök, hogy mit is akarok, addig nem keresnélek. Azt akarom ebből kihozni, hogy szerintem, ha már elmúlt a vihar, akkor az probálja a másikat visszaszerezni, aki kiadta a másik útját....

(picit fáradt vagyok már és bocs, ha értelmetlenűl írok..)

2013. nov. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
De ha mondjuk veled szakítanának, akkor te simán belenyugodnál? Vagy azért tiltakoznál? Vagy ha nem tiltakoznál, akkor azért nem, mert azt lealacsonyítónak éreznéd?
2013. nov. 27. 01:43
 19/29 anonim ***** válasza:

1. A párkapcsolatban ke kell építeni az ego nagy részét, máskülönben nem tart ki sokáig.

2. A szakítás mindig mindenkor mindkét fél egyforma hibája. Én még nem láttam és nem tapasztaltam azt, hogy Mr/Mrs Tökéjt megcsalták volna indokolatlanul.

3. Eddig velem 2 csaj rugta el a pötyöst azzal, hogy azt csinálta amit te is. Ha én lennék az exed helyébe, nem nagyon örülnék a hirtelen visszafogadásnak.-Ha valakimek kiadom az útját akkor az végleges. Az ember nem egy csomag parizel ami felett gondolkodunk a boltban, hogy megvegyem, ne vegyem, majd miután felemeltem gyors meggondolom magam. Akkor kellet volna mérlegelni mikor eldöntötted hogy kiadod az útját. Vagy tán te szívesen maradnál egy bizonytalan ember mellett?

2013. nov. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mindkét fél hibás. Szakításkor beszélgettünk a hibáinkról, de akkor még nem tudatosult bennem, hogy tényleg, én is hibás voltam. Aztán hazamentem, gondolkoztam és rájöttem, hogy igaza volt és én hajlandó lennék változtatni, csak hogy együtt maradhassunk.


Igazából nem is akartam szakítani miután kiadtuk magunkból a dolgokat és ő elmagyarázott egy pár dolgot, csak ő annyira mondta mondta, hogy belesodort a szakításba és már nem tudtam mondani, hogy mégse akarok. Mintha kihúzta volna belőlem, hogy szakítsak.

2013. nov. 27. 02:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!