Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha a barátnőtök szakítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a barátnőtök szakítana veletek, de ti megértenétek, mert ti voltatok a hibásak és szeretnétek őt, akkor örülnétek annak ha?

Figyelt kérdés
Ha meggondolná magát mert rájönne, hogy a hibáid ellenére is szeret. Viszont amikor keresne akkor nem vennétek fel neki a telefont. (Amúgy miért nem?) És ha nem tudna elérni titeket sehogy és egyszer csak személyesen keresne meg, akkor örülnétek?
2013. nov. 27. 00:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Most nyáron megismertem egy kedves lányt. Kető hónapon keresztül minden nap telefonáltunk legalabb egy órát esténként, hála az ingyenperceknek... Lényegében már jártunk csak nem volt kimondva. Lassan egy hónapja lesz, hogy rámondtuk, járunk. Egy hét mulva bevágja, hogy neki ez a kapcsolatosdi már túl sok és legyünk újra csak barátok. Azóta egyszer írt vissza facen... sajnálom, de annyira mégsem. Nem volt neki még fiúja és mindent magába folytott amivel úgygondolta, hogy nekem kellemetlenséget okozhat, hiába mondtam neki, hogy kérem az őszintét... Pedig nem eröltettem semmit sem :-/ Próbáltam vele barátkozni, de szinte el van tűnve... hát inkább hagyom... Lehet komolytalannak hangzik, de azért rosszul esett, hogy nem kaptam meg az esélyt sem, hogy bizonyítsak...


Ha már régebb óta lennék egy csajjal, és szakítana... lehet nem hagynám csak úgy, kérnék még egy esélyt, de ez helyzet-, személy-, multfüggő. Lehet úgygondolnám, hogy jajj jobb is (abban a pillanatban), de lehet, hogy a nyakadba ugranék és telesírnám a nyakad... Ha mindketten hibásak vagytok és nem tudjátok megbeszélni, akkor jobb is, hogy vége lett... Csak találgatni tudok :-) Amúgy meg ha sok kedves dolgot mondott, akkor lehet, csak jórafordul ez a történet.. Nem?


"Nem hiszem, hogy bosszút akarna állni, mert azt mondta, hogy nem haragszik rám."

Én is szoktam mondani: Csak magamra haragudhatok


"Vagy ha nem tiltakoznál, akkor azért nem, mert azt lealacsonyítónak éreznéd?"

Szerintem, ha már egy kapcsolatban előjön ilyenkor, hogy "azt már nem, mer lealacsonyíto/égés", akkor az régen rossz...

2013. nov. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy így alakult azzal a lánnyal.


Most, hogy így ezeket mondod, én meg egyre jobban arra hajlok, hogy ő is szakítani akart velem.


Írhatok neked privátot? Kíváncsi lennék, hogy látod a helyzetet férfi szemmel. Még elmondanék egy pár dolgot amit mondott, csak itt nem akarom.

2013. nov. 27. 02:28
 23/29 anonim ***** válasza:

Annyi különbséggel, hogy semmi hibát nem követtem el és úgy szakított velem minden ok nélkül, én örülnék ha újra akarná kezdeni.

Ha viszont hibáztam volna és így is újra velem akarna lenni egy k*b*szott mázlistának tartanám magam.

2013. nov. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk azóta, visszahívott. Mondta, hogy már szakítottam vele, kb azt mondta amit 19-es, az emberekkel nem lehet így játszadozni. Szóval úgy tűnik ennyi volt...
2013. nov. 29. 20:11
 25/29 A kérdező kommentje:
Mennyire lenne gáz ha még keresném ezek után is? Egyszerűen nem tudom elfelejteni..
2013. dec. 1. 21:12
 26/29 Aladárkiss ***** válasza:
Az a helyzet ez a vonat már elment. Bele kell törődni és elfogadni. Ennyit tudsz tenni.
2013. dec. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Egy nagyon fontos dolgot mondok neked, és ez a saját tapsztalatom.

A szakítás általában mindig annak rosszabb hosszabb távon, aki szakított. A másiknak egy ideig rossz, aztán eljön a mélypont, és továbblép.

Míg, aki szakított egy idő után belátja, hogy hülyeséget csinált.

Nem tudom mennyi időt voltatok együtt, de szerintem neki 2-3 hónap belül lesz valakije, hiszen erős, abból, amit mondott.

Viszont te még síratni fogod jódarabig. Mert benned ott lesz, a "mi lett volna ha" és ez évekig el fog tudni kísérni.

Hasonló cípőbe jutottam pár éve. Egy lány szakított velem. Bár mi többször probáltuk meg, de mindig ő küldött el.

2 év után még mindig írogat nekem. Egy hónapja írta az utolsó levelet, ott leírtam, hogy az egészért csak magát okolhatja, és letiltottam facebookról. Telefonszámomat megváltoztattam, stb.

Ő nem tudott tovább lépni, én már 1,5 éve együtt vagyok valakivel. Ennyi.

2013. dec. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

De miért nem akarja újrakezdeni ha szeret? Miért kell ennyire megsértődnie? Már másnap rájöttem, hogy nem akarom elveszíteni, sőt aznap, abban a pillanatban amikor kimondtam, hogy vége.


Általában mindig én szakítottam a barátaimmal és egyiknél se éreztem azt, hogy rosszul tettem volna. De nála egyértelműen érzem, hogy nem kellett volna. Mivel meg is lehet beszélni a dolgokat. Csak én olyan hülye voltam, hogy nem tudtam mit kell tenni. Nincs sok tapasztalatom kapcsolatok terén és egy hülye félreértés miatt szakítottunk és én ebbe nem tudok beletörődni.

2013. dec. 1. 22:01
 29/29 anonim ***** válasza:

27-es vagyok.


Nem tudom, hogy neked, hogy esne, ha szögesbakanccsal beletaposnának a lelkedbe. Szerintem rosszul.

Teljesen felnőtként viselkedik. Ő nem egy tárgy, amit vagy megveszel vagy nem. Ő egy ember. Megbántottad. Viszont van benne tartás, és nem ugrik az első szavadra. Innen tudod, hogy hibáztál. Ha visszamenne, mégegszer megcsinálhatnád ezt vele, és valószínűleg ezt ő is tudja. Így inkább nem kér belőle.

Inkább itt te viselkedsz gyerekesen. Hibáztál, vissza csinálni nem tudod. Vagy beletörödsz, vagy megörülsz. Ez a két opció van.


Én se mennék vissza a helyében.

2013. dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!