Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim nem kíván eléggé vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem kíván eléggé vagy nem igényli annyira a szexet nem értem?

Figyelt kérdés
A barátom 18 én 16 vagyok:) 2 hete kb itt volt nálunk és anyáék nem voltak itthon.. levetkőztem neki meztelenre elég szexmániás vagyok.. és mondtam h csináljuk erre ő mondja hogy nee mert hazaérhetnek megminden.. szerintem elég csinos vagyok nem értem ezt..nem azt kéne hogy azonnal jön és rám mászik?? meg szinte mindig áll neki de mondja h ne most ne csináljuk mert sok a napi 2 meg fáj neki.. jó elhiszem hogy fáj neki de nemértem hogy néha így tökre kibirja hogy ne csináljuk mikor meztelenül rá mászok akkorse.. miez?? én alig birom de ő igen.. amúgy volt amikor naponta 2x csináltuk de amikor már 2-3 napja nem csináljuk akkor hogy bírja ki???
2013. nov. 27. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi faj neki?
2013. nov. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg amikor ott vagyok nála és kijövök a fürdőből meztelenül és mondom hogy csináljuk erre ő meg pill várj ezt még megnézem a neten..
2013. nov. 27. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán ha rá bíztad volna a vetkőztetést, akkor megdugott volna alaposan :D
2013. nov. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Éretlen vagy, neki ez már nem nagy cucc.
2013. nov. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán vérszegény lehet, vagy vitaminhiányos, esetleg túl sok húst eszik. Ezek okozhatják hogy nem kívánja annyira. Ha egyik sem, akkor vagy hormonális gond, vagy pedig egyáltalán nem vonzódik hozzád.
2013. nov. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán nem jönnek be neki a ribik. 16 évesen még ezzel a mentalitással sokra viheted. Rendes férfi nem fog veled szóba állni.
2013. nov. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja a srácnak, csak ez itt egy túlfűtött 16 éves gyerek.
2013. nov. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Noydra ***** válasza:

Szerintem inkább a gyereknek van gondja...

Dobd ki a f..szba.

2013. nov. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!