Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolják a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a nők, hogy olyan egyszerű függetlenedni?

Figyelt kérdés

Abszurd elvárásaik vannak. Huszonévesen, aki otthon lakik, az egy lusta, anyucipcifia, dolgozni nem akaró, sikertelen lúzer. Legalábbis szerintük.

A társaságomból (20 év felettiek) mindenki otthon lakik. A keresetünk 80-130 ezer forint között változik havonta, 8-12 órában, néha hétvégenként is dolgozunk.

Ebből mégis, hogy függetlenedjen az ember?

Maximum lakótársakkal lehet így megélni. De mivel jobb a lánynak, ha nem a fiú szüleit kell bámulnia, hanem egy jóval kisebb lakásban a lakótársait?

No és számoljunk is egy kicsit, mi mennyibe van havonta:

szobabérlés: 20 ezer

rezsi: 10 ezer

étel, tisztálkodás: 30 ezer

bérlet: 10 ezer

internet, telefon: 10 ezer

Marad 0-30 ezer forint és egy fillért sem költöttünk magunkra. Nem mentünk semerre. Nem ruházkodtunk, nem randiztunk. Nem tudunk autóra gyűjteni, mert ugye az minimum. Nehogy már BKV-zni kelljen a kisasszonyoknak. Az ehhez kapcsolódó kiadásokról meg még nem is beszéltem.


Arra meg külön kíváncsi lennék, hogy az ilyen feltételeket szabó hercegnők milyen körülmények között élnek, és mennyire függetlenek a szüleiktől.


Visszább kéne venni az arcból meg az igényekből, mert így kapásból a férfiak 95%-át kizárjátok és ez csak az anyagiakra vonatkozik.


2013. nov. 27. 16:16
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
80%
Igazad van kérdező, de sajnos a lányok majd le fognak téged hurrogni... Készülj fel! :(
2013. nov. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
Hát, azért vannak olyan nők, akiket baromira nem érdekel hol laksz. Pl. én. Lehurrogni nem foglak, mert a sok nő valóban a pénzre hajt.
2013. nov. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
A lányoknak amúgy az Istenes Bencék kellenek, egy prolival szóba se állnak, mert az "gáz" nekik... Tapasztalat!
2013. nov. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
Mert a nőknek független, erős férfi kell, aki el tudja őket tartani, mindig is így volt, csak csak a mai világban szembetűnőbb. Ahogy a férfiaknak is szükségük van valakire aki gondoskodik róluk, főz, mos, takarít.
2013. nov. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:

már nem azért, de engem kitettek otthonról, hogy se munkám nem volt, se barátom. és függetlenedtem.

úgyhogy ide aztán tényleg nem fog férfi jönni mellém aki az anyja mellől jön!

2013. nov. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Főz, mos, takarít, mi?

Épp ezeket hozzák fel a nők a függetlenedéskor. Nehogy már anyuka főzze neki a húslevest, meg mossa a szaros gatyáját, hanem csinálja meg magának. Akkor a lányok mit is akarnak csinálni egy ilyen kapcsolatban? Mert ezek szerint nekik semmilyen feladat nem jut.

2013. nov. 27. 16:34
 7/45 anonim ***** válasza:
43%

"Mert a nőknek független, erős férfi kell, aki el tudja őket tartani, mindig is így volt, csak csak a mai világban szembetűnőbb. Ahogy a férfiaknak is szükségük van valakire aki gondoskodik róluk, főz, mos, takarít."


Szerinted hogy a frászba tudna valaki másokat is eltartani egy minimálbéres, vagy esetleg az alatti fizetésből? Magyarországon élsz te egyáltalán?! Egy panellakás fenntartása havonta 60-70 ezer ft! A többi költségről nem is beszélve... Gondolkozz már!

2013. nov. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
5-ös: afelől, hogy neked szar családod van, mást lehet még szeretnek a szülei.
2013. nov. 27. 16:35
 9/45 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom,hogy az vessen rám követ aki többet tett mint én.

Sok csaj mit tesz?beleadja magát és annyi.Nekem meg nulláról kellett felküzdenem magam.Támogatás nélkül.

2013. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:

#8

amelyik férfi lehetetlennek tartja saját magát fenntartani, az kelt bennem visszatetszést, nem pedig az, hogy szeretik otthon. hanem hogy anyuka kisfia szindrómás.

2013. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!