Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi erről a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi erről a véleményetek? Szerintetek én vagy a barátom gondolja ezt helyesen?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány ismerősünk, aki kb 2 hete szakított a barátjával, mert a pasi 2 év után megcsalta. Most mesélte a barátom hogy egy közös ismerősüktől (régi munkatárs) megtudta hogy a lány összejött vele és hogy már az első este, amikor megismerkedtek már akkor szexeltek, és hogy fú milyen dolog már ez. Erre én csak annyit mondta, hogy az ő dolga, hogy kivel mikor fekszik le, gondolom eléggé a padlóra küldte az exe is a megcsalással. Erre a barátom; de hát akkor is, mekkora ribi már stb stb. Mondom neki, hogy hát gondolom a srácot se nagyon kellett biztatni hogy megfektesse, sőt, sok pasi ugyan így tenne, akkor kérdezem én, hogy mi itt a gond? Hát de az szerinte normális "mert mi pasik vagyunk". Mondom senki nem fenyegette fegyverrel hogy jöjjön össze vele, kereshetett volna egy "tisztességes" csajszit is, de nem, neki ez kellett, akkor meg mit kell károgni.


Szóval arra akarok kilyukadni, hogy miért jön itt pl a barátom részéről a fikázás hogy fúú büdös qrva a csaj meg minden, amikor ő ugyan úgy megdugta volna a srác helyében?


2013. nov. 27. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert zsigerből jön neki az ostobaság.
2013. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így nem is csoda, hogy megcsalják, ez a véleményem.
2013. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert még tartja magát a képzet, hogy amit szabad neki, azt nem szabad egy nőnek :) Demagógia.
2013. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de amúgy tényleg, én egyre jobban azt tapasztalom hogy nagyon sok pasi már szakítás után nem hogy vár pár hetet, de sokszor már a szakítás napján találnak hálótársat és szerintük ez tök OK "mert pasik", de ha egy csaj teszi ugyan ezt akkor az már büdös qrva :D érdekes dolgok ezek
2013. nov. 27. 18:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha belegondolsz ez egy remek szűrő a nők kezében.

Az az ember aki demagógiák szerint reflexből itélkezik az élesen elválik attól, aki elgondolkodik a problémán, és ha úgy értelmezhető, több szempontot is figyelmbe véve akkor képes túllépni az árnyékán. Az értelem legfőbb ismérve, hogy változik a gondolkodás, mert képes belátni ha valamit rosszul értelmez, mert megváltozik a környezete. tipikusan ilyen a nők helyzete. Alaposan megváltozott, az eddigi reflexek nem működnek már.

2013. nov. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dowd, szerintem téged már régen kiherélt a feleséged ezért vagy mindig itt...
2013. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hehehe, megvan mindegyik nefélj :D
2013. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A, A barátod egy idióta


B, a fenti szituációban meg megtalálta a zsák a foltját.


enji!

2013. nov. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!