Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szakitott, de azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakitott, de azért felhiv, söt "legyünk barátok". Mégis, hogy gondolja ezt?

Figyelt kérdés
Azt mondta már nem szeret úgy mint régen. Mégis mit gondolhat ilyenkor valaki,hogy a másik még jó lesz valamire?
2013. nov. 11. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mond el neki,hogy nem szeretnéd vele tartani a kapcsolatot....másként nem fogok tudni lezárni a dolgot..
2013. nov. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ASOT ***** válasza:
Lehet, hogy unatkozik, lehet h nincs számára más, lehet h azt reméli néha azért csak dughatunk majd, lehet h kicsit még éérdekled, de lényeg, hogy ha terhedre van mond meg neki.
2013. nov. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Több verzió lehet:


A) a szexed azért szeretne a jövőben is tőled (ha ép nincs senkid, vagy csak vigasztalásra vágsz)


B) igazából nem is akar barátkozni veled, de nem akarja. hogy haraggal gondolj rá (még ha okot is adott rá) és esetleg még mások előtt le is járasd (kidumálva róla kényes dolgokat).

2013. nov. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
megtartana talomban. akàr csak a szexre, akàr vìgasznak, akàr vègso esetben visszakunyizhatja magàt hozzàd, ha a kozeledben marad. szerintem baromi egèszsègtelen a szakìtàs utàni baràtkozàs. sot, folosleges. nagyon nagyon ritkàn mukodhet. èn a helyedben normàlisan visszautasìtànàm, azèrt megsèrteni sem kell ot.
2013. nov. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem, tényleg ez lesz a legjobb ha meg kérem,hogy ne keressen többet. Tök megalázónak érzem ezt a helyzetet. Tényleg mintha talonba tartana valamiért. Föleg,hogy tudja mit érzek iránta. Igy a legdurvább.
2013. nov. 11. 10:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem nem is szakitott mert gyáva volt nekem kellett megtennem ha nem akartam pótlék lenni. Sok pasiban nincs ennyi gerinc sajnos. Én sem barátkoztam soha egyik exemmel sem, max utána lehet ha már mindketten túlléptek. De akkor meg már minek?
2013. nov. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!