Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradjak én egy ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak én egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel őszintén elbeszélgettem, elmondta, hogy ő nem tud igazán szerelmes lenni, meg a szerelem úgy is csak elvakítja meg elmúlik egyszer. De nagyon szeret mindennél jobban és sose szeretett így senkit mint engem.Nem akar elveszíteni. Nálam jobbat úgyse találna. Nem értem... De ha nem szerelmes csak szeret mint tegyük fel pl szereti, kedveli az exét, mert jóban váltak el akkor azzal is simán ölelkezne meg egyebek és ugyan úgy viselkedne mint velem.
2013. nov. 28. 09:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ezt nem nekünk kell megmondanunk, ahogy érzed. Előbb utóbb úgyis vége a szerelemnek de, ha valaki már az elején így áll hozzá, hogy minek legyek beléd szerelmes, ha egyszer úgyis vége akkor nem is akar igazán. Szerintem pont az a legjobb dolog egy kapcsolatban.
2013. nov. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Petya183 válasza:
Nekem is volt már ilyen, én pl azt csináltam hogy kerestem közbe egy másik megfelelő csajt (nem csaltam meg) és ha már úgy volt hogy bármikor összejönnék vele akkor dobtam az előzőt ... :D Persze ha te is szereted meg jó vele és mondja hogy szeret stb meg látszik is rajta akkor tartsd meg, amig nem áll úgy a dolog hogy megcsalna, vagy féltékenykedsz minden nap , addig maradj vele, ha megbízol benne és mindkettőtök részéről van szeretet addig maradj vele!!! De az első megjegyzésemet fontold meg ;)
2013. nov. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyen ismerőseim. Boldog(vagy annak látszó) kiegyensúlyozott életet élnek, hamar összejött nekik a család. Örülnek, hogy nem kell a nagyon heves szerelemmel járó gondokkal küszködniük.

Mi meg, akiknek a szerelem a legfontosabb, többet szenvedünk, nehezebb az élet. De én akkor is a szerelemre vágyom :)

Mindenki döntse el, hogy neki mi a jobb.

2013. nov. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Maradj vele.
2013. nov. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Szeret mert kimutatja. Mikor szakítani akartam vele ez miatt, mert közöltem, hogy jolvan, jó tudni ezt a dolgot és nekem erre így nincs szükségem teljesen összetört,nagyon sírt meg minden.De ez a bizalmat valahol lerombolta bennem.
2013. nov. 28. 09:29
 6/23 anonim ***** válasza:

Gondold át hogy mi a helyzet, én is voltam ilyen helyzetben hogy a csaj nem volt belém igazán szerelmes de szeretett engem tehát elvárta a törődést, öleléseket, csókot szexet tehát megvolt az a szeretet ami végett nem tudott engem otthagyni.

Én őrülten szerelmes voltam akkor ezt ő is nagyon jól tudta tényleg minden időmet vele töltöttem el, de persze nem is mentem az agyára. Most itt meg kell beszélnetek hogy mi legyen a továbbiakban hajlandó e tovább menni vagy inkább ne erőlködjetek, mert ha erőlködés van a dologban akkor valóban semmi értelme.

Szerintem maradj vele ha igazán szereted őt mert ő is veled fog maradni. Az exe meg ne zavarjon én volt barátnőmnek is voltak fiú barátai az exe is az maradt és ugyanúgy ölelkeztek persze baráti ölelés volt de tudtam hogy nem lép félre és hogy mellettem marad. Ami így is volt, nem csalt meg de a szakításunknak sajnos más okai is voltak, sajnos az megint más téma mert itt nem a kiábrándulásról volt szó.

2013. nov. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen, amúgy meg igaza van ha nem lennék ennyire szerelmes belé akkor nem fájna semmi apróság sem ez. És sokkal boldogabb lenne a kapcsolatunk. De nem tehetek róla hogy ilyen érzelmes típus vagyok.
2013. nov. 28. 09:31
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már most sokat segítettetek!
2013. nov. 28. 09:33
 9/23 anonim ***** válasza:

"Nem akar elveszíteni. Nálam jobbat úgyse találna."

Ez a két kulcsmondat a szövegedben.

Velem is volt egy ilyen eset, amikor egy lány azzal áltatott, hogy mennyire szeret, meg minden, de közbe volt valakije. És nekem is sírt ez a lány. Ez annyit jelent, hogy amíg a megfelelő életkörülményt tudod neki biztosítani, addig melletted van, vagy akivel dicsekedhet mások előtt (lásd külső tulajdonságok). Lásd Selena Gomez és Justin Bieber, Robert Patison és Kristen Stewart, vagy egy magyar példa (igaz ennek már vége) Szabó Zsófia és Berki Krisztián. Ugye érted mire akarok kilyukadni?

Ő csak azért sír, mert társfüggő, és te vagy neki az AKÁRKIJE, függetlenül attól, hogy neked egy VALAKI kellene. Az ilyen halott ügy és minél hamarabb szétmentek, annál jobban jársz! Az ilyen emberekkel nem érdemes kapcsolatot létrehozni, mert minek?

2013. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Hát... én egy ilyennel nem tudnék járni.
2013. nov. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!