Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradjak én egy ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak én egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel őszintén elbeszélgettem, elmondta, hogy ő nem tud igazán szerelmes lenni, meg a szerelem úgy is csak elvakítja meg elmúlik egyszer. De nagyon szeret mindennél jobban és sose szeretett így senkit mint engem.Nem akar elveszíteni. Nálam jobbat úgyse találna. Nem értem... De ha nem szerelmes csak szeret mint tegyük fel pl szereti, kedveli az exét, mert jóban váltak el akkor azzal is simán ölelkezne meg egyebek és ugyan úgy viselkedne mint velem.
2013. nov. 28. 09:19
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Jo de tudom, hogy nincs senkije! Az meg nem mondanám hogy megfelelő körülményt tudok biztosítani, és azt se, hogy huu de nagyon lehet velem dicsekedni. Ha akart volna már többször megcsalhatott volna mert lett volna rá alkalma.
2013. nov. 28. 09:50
 12/23 anonim ***** válasza:
Azért nem csalt meg, mert a megfelelő életkörülményt tudod neki biztosítani, vagy mert bűntudata lenne... a bűntudat pedig nagy úr! Lehet, hogy nem vagy helyes, lehet, hogy nem szeret, de ott vagy neki. Az embernek egy lyukas zokni is több, mintha mezítláb kellene járkálnia télen. Nem a legjobb hasonlat, de ez az igazság.
2013. nov. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
:_S
2013. nov. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Egy elvállás sose jó... Neked kell eldöntened hogy szereted-e és mellette tudsz-e maradni.. Ha szeret mi a probléma? :o
2013. nov. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ő stabilabb melletted érzelmileg mint te. Ő szeret jobban.
2013. nov. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet, velem is volt ilyen. Én is simán meg tudnék lenni szerelem nélkül, úgyis elmúlik egyszer. Ez ami most nála van sokkal mélyebb és tartósabb dolog. Ezerszer többet ér mint a szerelem, csak ezt a sok sügér még nem tudja.. majd rájönnek kemény pofonok árán. Örülhetsz, hogy így érez irántad! Nem lehet egész életünkbe továbblépegetni egyik a másik után ha elmúlik a szerelem. Márpedig elmúlik mert ez élet rendje, de ettől még nem kell szakitani!


Az az egy baj van vele, amitől én félnék, hogy mi lesz ha valakibe őrülten szerelmes lesz. Legtöbben hajlandóak kilépni a langyos kapcsolatból egy ekkora erő hatására. De ahogy látom a barátnőd két lábbal áll a földön, a tudatos döntések híve nem fogják könnyen elragadni az érzelmei főleg ha igy gondolkodik a szerelemről. Nehogy elhagyd, megfogtad az Isten lábát vele!

2013. nov. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
2-es Te meg ne reklámozd itt a gerinctelenségedet! Én a helyedbe jó mélyre elbújnék nem még itt dicsekednék vele hogy a barátnőm háta mögött szedtem fel a csajomat. Gratulálok, az őszinteség és korrektség mintapéldányai. Kezet foghatsz az exemmel az volt ekkora szemétláda. Meg is szívta a görény életembe nem nevettem akkorát mint akkor rajta :D Az élet igazságos! Mindenki visszakapja amit másnak adott! Az ismerkedés és a flört is megcsalás aki nem tudná, szóval ne nagyon nyugtasd magad igenis megcsaltad a barátnődet.
2013. nov. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ha én szeretem vele maradnék, ki tudja később mi lesz, lehet, hogy ezt csak most gondolja így. Ha megfelelő neked amit tőle kapsz, ha elég amit nyújt akkor ha eléggé szeret akkor maradj. Ha nem akkor keress mást. De előtte szakits vele.
2013. nov. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat, akik leéltek egy életet együtt úgy, hogy közben az elején szerették egymást, a végére meg begyepesedett két vénember lett (nő és férfi). Az egyik szomszédom az... van, hogy napokig nem szólnak egymáshoz (legalábbis ezt nekem a vénasszony mondta).
2013. nov. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Kéne a bánatnak ilyen nő. Csak kényelmi állandó vagy neki. Gondolom elég jó egzisztenciád van. Csak azért mondja ezeket, hogy bebiztosítsa magát nálad, míg nem jön egy jobb.

Hidd el, hogy tök hamar talál magának egy másikat.

Mióta vagytok együtt?

2013. nov. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!