Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most fogok beszélgetni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogok beszélgetni egy lánnyal és még nem találkoztunk élőben hányadik internetes beszélgetésünk során mondjam neki hogy lenne kedve élőben találkozni hogy ne maradjak a baráti zónában?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
4-5
2012. okt. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én már a második beszélgetésnél léptem, mivel szimpatikusak voltunk egymásnak, nem is volt semmi ellenvetése... Szerintem minél hamarabb, annál jobb, hisz minden személyesen dől el :)
2012. okt. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet szabályt mondani. Én a Kedvesemet már 2 éve ismerem netről, de csak idén télen került először szóba, hogy találkozzunk személyesen, és tavasszal lett belőle kapcsolat.

Előző hosszútávú kapcsolatom pedig 3 hét internetes beszélgetéssel indult, és a 3. hét után volt az első randink, amin össze is jöttünk. 2 éves kapcsolat lett belőle.

Szóval szerintem ne akard mindenképp valamihez kötni. Amikor úgy érzed, hogy már itt lenne az ideje, ajánld fel. Egy meleg tea benn a városban, pont jó ötlet ilyen borongós őszi időben.

2012. okt. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell szerintem annyira eltúlozni a dolgot, mert tényleg személyesen dől el minden. 2-3-4 szerintem bőven jó:)
2012. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :D
2012. okt. 14. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!