Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szóltatok volna ehhez?...

Mit szóltatok volna ehhez? Anyós kérdés.

Figyelt kérdés

Nemrég jelentettük be a babát és elmondtuk azt is, h elég sokszor voltam rosszul a terhesség alatt, többször hánytam és még mostanában sem vagyok teljesen jól. Erre a következő találkozáskor anyósom ezzel fogad széles mosollyal: Szia! Na, volt ma hányás?

Aztán még neki állt feljebb, hogy nem válaszoltam hasonló mosollyal, hogy: Igen.

Csak néztem hülyén.


2011. jan. 28. 16:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nekem annó minden nap megkérdezte!

Kész voltam....

2011. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túl komolyan vetted. Biztos nem akart megbántani,azt hitte hogy ez neked is poén. Ilyenkor amúgy is duplán érzékeny az ember.

Mit jelent az hogy,"neki állt feljebb",mit csinált?

2011. jan. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Hát, ez legyen a legkomolyabb gondod vele! Komolyan kívánom!
2011. jan. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hát nekem nem poén. Aki volt már rosszul minden nap, tudja, h nem az.

Azt válaszolta, hogy: Jól van, nem tudtam, hogy nem szabad semmit kérdezni!

2011. jan. 28. 19:13
 5/18 anonim ***** válasza:
tiszta ideg vagy a hormonok miatt. nem nagy ugy csak te reagalod tul
2011. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Sztem jobban megsértpődtél volna, ha ezt kérdezi bejelentéskor: Úristen! De hát hova, meg hogyan? Meg elfogtok-e férni.... Meg hát nem kéne stb...

Na én ezt éltem át. Szerinted?! Azt hittem mindenki velem fog örülni, h az egyetlen kicsi fiának gyereke lesz... Hát nem. Na mindegy.

Tuti rosszul esett neked is, de lehet hogy egy kicsit tényleg túl reagáltad a dolgot... Ne haragudj rá, csak egy kicsit viccelődni akart!

2011. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez rosszabb lehetett. Jójó, csak mikor jössz és előtte a wc-be lógott a fejed és ilyet kérdez, akkor nem vicces. Utólag lehet, h az lesz majd.
2011. jan. 28. 21:21
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem van már egy fiam, akivel nagyon rosszul voltam,és igen, így utólag vicces;). Sőt, ne haragudj meg érte, de röhejes, hogy ezen kiakadtál! És sztem te voltál a bunkó. Próbált jópofizni, hogy jobb kedvre derítsen, biztos nem gúnyolódott! Az én anyósom egy igazi idióta, sose kérdezte meg hogy vagyok, de ha mégis, egyből jött, hogy bezzeg ő...Nem csak rám szart, de később a kisfiamra is:(.

Igaza van az egyik előttem szólónak, ennél nagyobb bajod sose legyen vele;).


Én most újra terhes vagyok, és a hormonjaim már most hülyét csinálnak belőlem! összevesztem a férjemmel, pedig amúgy én eléggé Buddha-típus vagyok, és totál én voltam a hülye, és nagyon kiábrándítóan viselkedtem:(. Az, hogy a hormonok okozzák, csak magyarázat, nem mentség,úgyhogy erre te is figyelj oda;). És máskor csak dobj oda egy erőltetett mosolyt és kész!Legyen béke;)

2011. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

21:45-nek:


Tök jó válasz!!!!

2011. jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Na, akkor Te az én anyósomon is kiakadtál volna, pedig ő is csak poénkodni akart. Sajnos egy probléma miatt 6 és fél hónapra szültem, és amikor jöttek látogatni, ez volt az első mondata: Lányom, neked nem mondták, hogy egy terhesség 9 hónapig tart? Nekem is szarul esett! :s

De vigasztaljon, hogy nem gonoszkodni akart!

2011. jan. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!