Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem eltávolodik tőlem! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok.Van egy két éves kisfiúnk.Körülbelül egy éve kezdődött a dolog.Fizetés csökkentés volt a munkahelyemen így sokkal többet kellett dolgoznom ugyan annyi pénzért.Itt kezdődött,hogy fáradt voltam esténként.A szex elmaradt és nem annyira figyeltem rá.Majd kirúgták az állásából fél éve.Ez nagy érvágás volt.Reggel megyek és késő este megyek haza.Szinte alig látom,csak este.Szexhez nincs annyira energiám.Hétvégén inkább pihenek.De azért akkor általában bepótoljuk de nem mindig.

Otthon van egyedül a gyerekkel.Már múlthéten mondta,hogy nem bírja és beszélgetni kezdett egy pasival.Mert mellettem nem boldog!

Ez mellbe vágott.Miért?Miért nem tud küzdeni mint én?3 embert kell eltartanom ő meg ezzel hálálja meg?!

Annyira ez.Eltudnám sírni magam.



2013. nov. 28. 16:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, sírsz itt mint egy nő, örüljél inkább, hogy nem csal meg a hátad mögött, 50 évesen is férfi leszel, ő meg már akkor nem kell senkinek. Bármikor újra tudod kezdeni az életed.
2013. nov. 29. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%

Mindketten hibásak vagytok!!!


Azért én kíváncsi lennék rá, hogy mégis mit dolgozol mennyi ideig, hogy annyira kifáradsz, hogy nem tudsz vele foglalkozni...


A feleséged pedig, ha kicsit is komolyan gondolja ezt a pasit akivel beszélget, előbb utóbb meg fog csalni, ha már meg nem tette. Nem tisztel téged. Érdemes ezen elgondolkodni...


Az is tény, ha törődnél vele, nem kacsingatna kifelé a kapcsolatból...


Az én férjem pl 12 órát dolgozik heti 5 napon, szó szerint egész nap talpon van és sétál!!!Én 4x8 órát hetente álló-ülő munkát végzek 30-70 arányban.

Mégis tudunk szexelni hét közben 3-4x is, hétvégén 2-3x. Szóval nem értem....


Ha akarnál vele foglalkozni, akkor keresnél rá alkalmat.


Ha ő akarna veled, nem fáradna el a semmiért, csak egész nap otthon döglik.


Beszélgetni kéne.

2013. nov. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Forgácsoló technikus.Leépítés miatt két gépen dolgozok reggeltől estig.Nagy figyelmet igényel!Úgyhogy ki lehet benne fáradni elég rendesen.

Másrészt ne a férjedhez hasonlíts.Ő is más én is más vagyok.

Odafigyelek a feleségemre.De nem tudok annyira mint kéne!

2013. nov. 30. 11:58
 14/16 anonim ***** válasza:
kifogásokat keresel.
2013. nov. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ahogy gondolod.
2013. nov. 30. 15:40
 16/16 anonim ***** válasza:
54%
Amikor terhes volt biztosan nem volt mindig szex. A terhes nő elhanyagolhatja a férjét, dolgozni viszont tilos!
2013. nov. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!