Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a barátotokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a barátotoknak más dolgok sokkal előbbre valók lennének, mint a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
A helyzet kicsit árnyalt. Tipikus pasiként menekül a kötöttségektől. Viszont nehéz elviselni, h a haverok, kollégák, bulik mindig előbbre kerülnek a rangsorban mint az, h mi töltsünk együtt időt.....Tudja, h az átlagember a kedvesével sokat akar együtt lenni, de azt mondja, ő nem tehet róla, egyszerűen nem így működik. Vmiért mégsem mondjuk ki, h legyen vége, és már nem tudom, miért, pedig lassan már csak szenvedés.
2009. nov. 21. 11:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az igaz, h talán elkezdünk harcolni, ha nem ringat biztonságba....de a pasik is ilyenek.....amikor pár napig nem mutattam különösebb érdeklődést (nem szándékosan, egyszerűen feladtam és nem jött), akkor elkezdett kaparni....aztán amint megint teljesen átengedtem magam, megint jött ez a játék, h akkor meg ő nem.... :S
2009. nov. 21. 12:02
 12/14 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet. Nálunk ugyan ez volt, pedig friss szerelmesek voltunk. Imádtuk egymást,csak épp sose voltunk kettesbe. És hosszú időbe telt felfognom és feldolgoznom, hogy nem azért mert nem szeret, csak egyszerűen ilyen típus. Rengeteg veszekedésünk kezdődött "Én nem leszek a hétvégi barátnőd" címmel. De miután elfogadtam, hogy ő ilyen típus és emiatt már nincsenek balhék, ő magától jobban oda figyel az én ilyesfajta szükségleteimre, hogy ne én legyek mindig az utolsó. Most már két éve vagyunk boldog pár!


Selena/21

2009. nov. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez ideális megoldásnak tűnik, de én még csak hétvégi bnő sem vagyok, a hétvégéből max. 1 vasárnap délutánt kapok.....és azt is úgy, hogy ha spontán véletlen mindeketten ráérünk.... (rendszerint nem szervezek akkorra programot, hátha tudunk talizni):( pénteken mindig a haverokkal van, szombaton meg azt heveri ki és ha meg is beszéltünk aznapra vmit, rendszerint lemondja, mert másnapos v. fáradt, vagy egyéb módon nyögi az előző estét :S
2009. nov. 21. 18:30
 14/14 anonim ***** válasza:

ismét Selena:


biztos vagyok benne, hogy nehéz és sok energiát igényel. mert nálunk sem két-három hónap alatt oldódott meg a probléma, és sokszor én se tudtam, hogy megéri-e a nyűglődést. Szerintem még várj és egy darabig egyáltalán ne kérdezd mikor ér rá, sőt amikor rá ér néha te is lemondhatod, hogy ő is érezze amit te, hogy ez bizony nem esik jól az embernek. Én ezt tettem, és megfordult a dolog, ma már ő az aki állandóan hív és meg se kell kérdeznem mikor találkozunk, szinte egész héten egymásnál vagyunk. De persze neked kell eldönteni megéri-e a belefektetett energiát. Sok sikert kívánok neked!

2009. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!