Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Apró figyelmességek. Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apró figyelmességek. Valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, előre is bocs a furcsa kérdésért. A Barátom nagyon figyelmes volt a kapcsolatunk elején, lovagias volt. Mindig hazakísért, szebbnél szebb rózsákkal lepett meg, elutaztunk kettesben. Csodálatos volt. Nekem is jó volna elhalmoznom. Az jutott eszembe, minden reggel küldenék neki egy smst, hogy jól induljon a napja, elmennék hozzá egy délutánon vagy munka előtt csak egy puszira, meglepném valamivel. Nehéz egyébként mosolyra bírnom. Van ötletetek?

Köszi előre is :)

18L


2013. nov. 28. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
az sms-esen kivül mindegyiket jónak tartom a felesleges pénzkidobásnak tekintem abból a párszáz forintból melyből évek allat kitudja mennyi összejönn vehetnétek egy hasznosabb dolgot is mint most elkölteni pár sms re:DDE AZONBAN ha van cash akkor ezzen komment első részét vedd ugy hogy nem is láttad
2013. nov. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezek aranyos ötletek, bár engem ilyesmivel nem lehet mosolyra bírni :) de próbálkozásnak megtenné és jólesne, ha a helyében lennék.
2013. nov. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 October15 ***** válasza:
77%

Hogyan veszítsünk el egy pasit tíz nap alatt 2. rész gyanús :D

mármint biztos halál aranyos ez a csak egy puszira beugró csaj dolog 1x [oké tényleg az :) EGYSZER] de ezt rendszeresíteni ?

most ez férfi szemmel: puszi.. jah kb 1 BKV ellenőr :) VAGY: puszi.. és őőő ennyi?:D

az sms: akárhonnan nézem az iszonyat wtf lenne :D oké tény h azért nem vagyok vmi romantikus lélek de 1 picike azért szorult belém is de ezt akkor sem tudnám pozitívan értékelni.

2013. nov. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

oké, ezekkel egyet kell h értsek :D

de akkor tulajdonképp h tudna 1 lány körbeudvarolni 1 srácot?:) mert most nagyon szeretné, ha megtenném.

2013. nov. 29. 00:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Esténként romantikus vacsi, és/vagy szopi, vad szex, játékok. Ennél több hidd el nem kell. A férfiak nem maguknak romantikáznak, hanem a nők kedvéért. Ő biztosan máshogy értékelné mint ahogyan te értkeled. Ő attól boldog ha látja, hogy te boldog vagy gondolom, és ki is mutatod ezt szexuálisan.
2013. nov. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!