Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eddig azt hittem 20 fölött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig azt hittem 20 fölött a testen kívül, fontosabb a személyiség. Melyik fontosabb a kettő közül és melyik korosztálynak?

Figyelt kérdés
Emellett viszont tanulok tovább és a munka is közel,van pénzem,céljaim a jövőmre. A fő kérdés,hogy melyik korosztálynak mi a fontos,ész,erő,kinézet,pénz?

#wetw
2013. nov. 29. 06:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Férfi vagyok, nálam sorrend: Kinézet > ész > pénz > erő

Lányoknál valahogy így nézhet ki: Pénz > Erő = Kinézet > Ész

2013. nov. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért kéne h 20 felett ne számítson annyira a külső?


Számít nekem számít megmondom a frankót.

Megnézem magamnak és ha nem tetszik oda sem megyek.

Szóval külső aztán belső.

Ha jól néz ki de hülye akkor max szexet próbálok kicsikarni belőle.

Ha szép is és normális is akkor kapcsolatra törekszek.

2013. nov. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kinézet -> Kedvességet, és önteltséget külön kiemelném, mert ha az elején nem kedves, akkor nem kezdeményezek nála többet(ha öntelt, nem is folytatom, faképnél hagyom) -> Belső tulajdonságok -> ész -> pénzem meg van, úgyhogy nem érdekel. 20/F
2013. nov. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem bizonyos szintig a kinézet is számít, de ha olyan a személyisége, akkor az szépíti meg számomra az illetőt. Ha van benne arrogancia, van esetleg intelligenciahiány akkor viszont mindegy hogy néz ki, nem tudok hozzá vonzódni. Pénz: dolgozzon, ennyi. Erő: ne törjön össze, mint a pálcikaemberke, ennyi.
2013. nov. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A személyiség fontos, az ész is fontos, utána a kinézet, azután a pénz és végül az erő.

22L

2013. nov. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 October15 ***** válasza:

őőőő.. ismerkedés szempontjából nyilván a tulajdonságok megismerésének a sorrendje alapján döntesz ami optimális esetben:

kinézet-ész-erő-pénz :D na most mivel pasi vagyok és ezt fura lenne ezekkel a szavakkal levezetni egy nőre ezért..:

kinézet-személyiség éééééés ennyi :D pénz.. lényegtelen [21 vagyok és még tanulok szóval nekem sincs sok akkor mit akarnék ?:D] oké persze van egy határ ami alá nem mennék de azt szerintem nem nehéz teljesíteni.

2013. nov. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Zakathol ***** válasza:
Ez nem korosztályfüggő. Minden korosztályban van olyan aki inkább a külsőt nézi, de olyan is akinek fontos(abb) a belső.
2013. nov. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindegyik fontos...kell az egyensúly



Pl elsőre az ember külseje vonz...itt nem feltétlenül pusztán a szépségre utalva, hanem a szimpátiára.

Egy "szép" külső szimpátiát ébreszt az emberekben...de nem elég a puszta vonások szépsége, hanem a tekintet, moztpdulatok, reakciók.


Tehát egy "hibás" arcú emberhez lépsz oda segítséget kérni (tájékozódásban, vagy zsepiért esetleg) vagy ahhoz, aki mosolyog és kedvesnek néz ki, szimpatikus..


Tehát az első lépéseknél a külső elengedhetetlen szempont. De nem minden...mert ha a személyiségével az illetőnek " gondok " vannak akkor megette a fene:)


Egy kevesbé előnyös külsejűnek nehezebb spontán ismerkednie...általában őket előbb megismerik, aztán gondolnak rájuk partnerként..



Egyik sem korosztályfüggő, de az tény, hogy egy 18 év alattit nem érdekel még az előmenetel, vagy az arra vonatkoző személiségjegyek..

2013. nov. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kinézet és személyiség egy szinten van, mert unszimpatikus de intelligens illetve álomszép de buta nálam nem nyerő.
2013. nov. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A külső nem mindig fontos. Átvitt értelemben ott a kor is. Mert ugye kívülről látszódik a kor. De nálunk például (15/F és 30/L) páromat nem zavarja, hogy feleannyi vagyok, és az sem, hogy úgy nézek ki. A 27-33 éves korosztálynak a külső max annyira, hogy ne legyen bűnronda a másik.
2013. nov. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!