Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az probléma lehet, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az probléma lehet, ha a lány családja sokkal gazdagabb, mint a fiúé?

Figyelt kérdés
Még mindketten otthon laknak.
2013. nov. 29. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha normális emberekről van szó ,akkor nem
2013. nov. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Valóban.Ha normálisak akkor nem.

Viszont sok gazdag család gazdag férjek szán a lányuknak.Így eléggé belenevelik/avatkoznak a lány életébe,hogy szegénnyel nem kezdhet!

2013. nov. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lenyegtelen,hogy a lany vagy a fiu szarmazik gazdag csaladbol,az,hogy nem vagytok egy tarsadalmi szinten,konfliktusokat fog okozni.Es ez nem az egyenek hibaja,hanem a tarsadalome,kullonosen ma Mon,ahol kulonosen felertekelodott a vagyoni helyzet,ez hatarozza meg a statuszodat.
2013. nov. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs szó házasságról, meg semmi ilyenről... :D Mi sem vagyunk szegények, de annyira gazdagok sem, mint a lány családja.
2013. nov. 29. 11:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Képzeld el a következőt, és döntsd el te:


Találkoznak. Fiú épp anyagi gondban van, nem akar túl sokat költeni, de azért meg is akarja hívni valahova a lányt. Kedvességből/udvariasságból megkérdezi a lányt, hogy hova menjenek. A lány válasza:

- Én a Leroy-ra gondoltam...

2013. nov. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor tisztázzuk: a fiúnak nincsenek anyagi gondjai, csak éppen nem multimilliomosok.
2013. nov. 29. 11:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Amíg nincs a szegényebb félre rákényszerítve a gazdagabbék anyagi elvárása ( magyarán értelmes emberek ), akkor semmi gond nincs vele.
2013. nov. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha normális a lány és a rózsaszín köd leszállta után is elfogadja, hogy a fiú családja nem tud majd akkora támogatást nyújtani sok esetben mint az övé akkor nem lesz gond. Az általam ismert ilyen helyzet leginkább a lány szüleinek nem szokott tetszeni.
2013. nov. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon tehetős család sarja vagyok. Volt átlagos pasim is, meg velem egy szinten lévő is. Az átlagos fiú folyton zavarban volt nálunk, nem tudta megszokni a luxust és ez nehéz volt, mert nekem ennek ellenére semmi bajom nem volt az átlagos körülményekkel sem, mármint mikor náluk voltunk. Ő viszont nem tudta megszokni a mi életvitelünket... :/ Sajnáltam, mert nagyon jó fiú volt, nem ez miatt lett vége, de nem lett volna egyébként sem jövője. Jobb ha suba subával, guba gubával.
2013. nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én nem vagyok zavarban ilyen szituációkban. Bár nem szupergazdag, de értelmiségi családból származom, viszonylag jól tudom kezelni az ehhez hasonló helyzeteket.

Mindenesetre biztosat csak az idő tud majd mondani.

2013. dec. 1. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!