Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek párkapcsolat mellett belefér egy kis flört?

Figyelt kérdés

Semmi hátsó szándék,semmi érzelem.Csak mondjuk szemezés buszon,vagy megdícsérni valakit,hogy milyen jól néz ki,vagy esetleg szexuális témáról beszélgetés egy ellenkező neművel,kis kacérkodás stb.

Ti mit gondoltok?


2013. nov. 29. 13:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
27%
Persze, hogy belefér, teljesen természetes. :) Én nő vagyok, van barátom, de sokszor flörtölök mással. Ezek ilyen kis ártatlan szemezések, összemosolygások. Nincs benne semmi rossz, szebbé teszi a napodat, jobb kedved lesz tőle. :) Imádok flörtölni idegen, helyes pasikkal. Szerintem a barátom is szokott, és nincs ebben semmi rossz. Nyilván egymás előtt illetlenség és tovább sem szabad menni. Aki pedig már emiatt rinyál a párjának, azokra nem sok jó vár. :)
2013. nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én azt, ha megdicsérem valakinek a külsejét, még nem tartom flörtnek.

Szexuális témáról beszélgetni... önmagában az sem az. Jó, persze, ha szexuális téma alatt a "hogy dugnálak meg"-et érted, akkor igen, az már az. De amúgy nem.

Egyébként nem, ha van valakim, akkor a flörtölés nem fér bele, és nem is esne jól. Ha szeretek valakit, akkor őt szeretem, rá vágyom, és nem valaki másra.

2013. nov. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!