Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szoktatok beszélgetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok beszélgetni a párotokkal a közös jövőről? Én megkérdeztem az enyémet és érdekesen reagált.

Figyelt kérdés
Már több éve együtt vagyunk, ő 27 éves (fiú). Nem nagyon szoktunk az esküvőről, ilyesmiről beszélni, de tudjuk, hogy együtt szeretnénk maradunk. Tegnap viccből megkérdeztem, hogy na nekünk mikor lesz az esküvőnk? és azt válaszolta, hogy ne kérdezzek ilyet, mert nem lesz kedve elvenni akkor, mert ha valamit "erőltetnek" akkor azt ő azért se akarja. Mit gondoltok erről? De a kapcsolatunk óta most először kérdeztem meg ezt.. és tényleg viccből.

2013. nov. 29. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit hisztizik, ez messze nem az erőltetés kategória.
2013. nov. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ugy latszik, ez neki erzekeny pontja. de ne vonj le belole messzemeno kovetkezteteseket.

en hasonloan, de diplomatikusabban reagaltam volna.


"majd en megkerem a kezed, ne akard elvetetni magad" :)


beszelgetni lehet a jovorol, de a hazassagon kivul is kell terveket szoni, mert ez csak egy resze a dolognak.

2013. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek ez nem azt jelenti, hogy nem vesz komolyan? Megkérdeztem a tesómat, hogy te mondanál ilyet a barátnődnek? És azt mondta, hogy nem, mert ő el akarja venni majd... :)
2013. nov. 29. 15:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Ettől még bőven lehet, h komolyan vesz, sőt.

Csak neki ez valszeg tényleg érzékeny pontja.

(engem zavarna, hogy ilyen szinten nem lehet valamit felhozni)

2013. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Barátnőm van oda,hogy mikor jegyzem el.

1: 20 éves vagyok

2: 2 éve vagyok vele

3: Azért nem veszek neki gyűrűt,hogy tudja mutogatni a többi barátnőjének. Nem tudja,de én tudom nagyon jól,hogy csak azért akarja,hogy villogjon...

2013. nov. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös: azért a te sztorid más tészta. 27 évesen az ember azért gyakran akar már megállapodni, családot stb.


Kérdező, engem is nagyon zavarna, ha nem tudnánk egyáltalán beszélgetni a közös kilátásokról.

2013. nov. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt az a legnagyobb probléma, hogy kötetlenül sem hajlandó beszélni erről. Jelen esetben házasság.


Nekem már ez gyanús lenne, hogy soha nem is akar elvenni.


A férjem anno 1 hónap járás után kért meg, mindig lehetett vele beszélgetni a jövőről, összeköltözésről, esküvőről stb...volt hogy ő hozta fel, és ha én tettem, még örült is neki. Végül másfél év után házasodtunk. 2 évvel ezelőtt.


Én így nem érezném jól magam ebben a kapcsolatban.


27/N

2013. nov. 30. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!