Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kitalálta valami h....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kitalálta valami h. lye haverja hatására, hogy vazelin feltöltést csináltat a péniszébe. Mert ő nem elégedett a mérettel. Hiába mondom neki, hogy nekem ez így teljesen jó, hát nem ez a lényeg?

Figyelt kérdés
18 cm-es, nekem tökéletes, a szexuális életünk jobb nem is lehetne...még így, 21 hónap után is. Kérlek, segítsetek, hogy beszéljem le??? Már azt is mondtam, talán máshol akarja kipróbálni, de teljesen kiakadt ezen. Azt mondta, neki nagyobb kell. Olvastam, és hallottam mennyire veszélyes ez. Hogyan győzzem meg?? Értelmesen, intelligensen. Nagyon szeretem, ő is engem, ez az egy probléma van...Mit tegyek??? S.O.S!!!!
2013. nov. 29. 22:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha másképp nem megy, mondd meg neki, hogy akkor elhagyod, és/vagy többé nem lesz szex, mert te nem akarsz egy ekkora marhával járni / nem akarsz egy vazelinnel töltött undormányt magadba engedni.
2013. nov. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Megpróbálok erős lenni és így tenni. Végül is, ha megcsinálja, akkor nem szeret igazán, nem? Akkor minek erőlködjek én??
2013. nov. 30. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!