Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes belemenni egy távkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belemenni egy távkapcsolatba, nagyon nehezen tudunk találkozni és emiatt csak ritkán?

Figyelt kérdés
Csak 50 km választ el minket, de mindketten iskolások vagyunk még. Jogsink van, de kocsit nem nagyon kapnánk ilyen távba. Nekem ez az utolsó évem középiskolában, utána abba a városba megyek egyetemre, ahova ő is jár, dehát addig még van majdnem 1 év. :S Nem tudom, mennyire érné meg most belevágni vele? Heti max. 1-2 tali lenne megoldható, sokszor talán annyi sem.
2009. nov. 21. 15:03
1 2
 11/13 anonim válasza:

nekem eddig 2 távkapcsolatom volt . az elsőnél 200 km volt köztünk és kb 2 hetente 1 max 2 napra találkoztunk mégis boldogok voltunk. a 2. távkapcs-om meg most tart már 5.hónapja eddig összesen 6 nap volt amit vele együtt töltöttem élőben,de ezenkívül minden nap msnezünk és webkamerázunk és alig várjuk,hogy újra lássuk egymást. kb 2 havonta találkozunk és nemsokára megyek is ki hozzá (hála a fapados légitársaságoknak) sőt majd egy éven belül pedig ő fog ideköltözni pár hónapra.Szóval ha nagyon szeretné az ember látni a másikat, akkor meg lehet oldani. Igazából az a fontos,hogy szeressétek egymást, mert akkor a távolság csak felerősíti ezeket az érzéseket.


Amúgy meg ha csak 50 km választ el bennetek az sztem nem egy orbitális nagy gond. busszal 2 óra odavissza az út és nem is annyira drága a diákjegy. és mellesleg heti 2 talit csak összetudtok hozni úgy,hogy egyszer az egyik másik alkalommal meg a másik utazik... és ha heti 2x látjátok egymást akkor az már tök jónak mondható és simán kibírható. szerintem...

2009. nov. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

50 km az semmi

nekem 6 óra út kocsival ahhoz a fiúhoz, akivel együtt szeretnék lenni...és egy határ is van köztünk

2 hét múlva fogunk 4.alkalommal találkozni (de mindig 2naposak a "találkák":D) szeptember óta :)

2009. nov. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

persze, menj bele. miért ne? sokan azt mondják, hogy a táv kihülti a kapcsit. de ez nem igaz. én vagyok a bizonyíték.


a fiúmat már 2,5éve nem láttam, nem találkoztam vele. mivel szüneteltünk a kapcsiban, de még mindig ugyan úgy szeretem mint amikor együtt voltunk. talán még jobban. most újra együtt vagyunk 1hónapja, sajnos talizni nem tudtunk, mert 500km van köztünk, de 1hónap múlva már nála leszek :)


van egy olyan mondás: "A táv olyan mint a szél, a kistüzeket eloltja, a nagyobbakat nagyobb lángra lobbantja."


én örülnék, ha a fiúmat hetente legalább 1x látnám.


szóval mindent bele. én a helyedbe bele mennék a kapcsiba, föleg hogy egy év múlva ott fogsz sulizni ahol ö.

2009. nov. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!