Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért kellett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért kellett a páromnak titkolóznia?

Figyelt kérdés
Tegnap a párom nem kapott levegőt, hívtam a mentőket akik kórházba szállították. Sajnos kiderült, hogy súlyos beteg és már csak hetei vannak hátra. Fél éve vagyunk együtt, ő már akkor tudta, hogy beteg. Miért nem mondta el???
2013. nov. 30. 11:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

-nem akarta,hogy sajnáld

-félt,hogy elhagyod

-kikészülésedtől tartott

-belefáradt a harcba és azt hitte te majd viszed minden felé orvoshoz,hogy megmentsd

De valójában nem tudom.

2013. nov. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
kamu gyanús.
2013. nov. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Valószínűleg azért amit az első mondott.

Inkább töltötte veled az időt,minthogy a hátralévő életében orvosokhoz kelljen járnia,lehet hogy sikertelenül.

Nem akarta hogy sajnáld,nem akart téged ezzel sokkolni.

2013. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

De még annyira fiatal, miért nem ment orvoshoz?

Akkor sem hagytam volna el, ha elmondta volna az igazságot.

2013. nov. 30. 12:05
 5/15 anonim ***** válasza:

Ezt tõle kell megkérdezned, hiszen igy honnan tudhatnánk mi. Talán nagyon kedves voltál vele és nem akart fájdalmat okozni neked.

Gyógyulást neki!Megkérdezhetem mi a baja, és a féléven át nem volt semmi jel, hogy észrevedd?

2013. nov. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
na már megint mi rosszat írtam?
2013. nov. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Te semmit bocsi, csak az a 77%-os bunkó aki már csak 46%-os.


Már a megismerkedésünkkor is nagyon sovány volt de én arra gondoltam, hogy mivel vannak családi gondjai biztos az idegtől ilyen sovány. Cigizik ezért nem tünt fel, hogy esetleg más miatt köhög.

2013. nov. 30. 12:16
 8/15 anonim ***** válasza:

Szóval akkor tüdőproblémák vannak.Sajnálom.De nem értem miért nem kezeltette magát.Szomszédomnak 10 éve fél tüdeje van és nagyon jól elvan.

Hát biztos téged akart védeni.Mondjuk azt se értem miért ment bele friss kapcsolatba ha tudta mi lesz vele.

De biztos menthetetlen már a helyzet?

2013. nov. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sajnos ő továbbra sem akar semmiféle kezelést igénybevenni. Rajtam kívűl nincs senkije, a családjával nem tartja a kapcsolatot, szerintem ezért volt velem, hogy ne legyen egyedül.
2013. nov. 30. 12:22
 10/15 anonim ***** válasza:

Most derült ki, hogy súlyos beteg és csak hetei vannak hátra...de nem ment orvoshoz...és azóta sem...honnan tudja ilyen pontosan, hogy mennyi van hátra?

Ha fél éve ismered és a megismerkedéskor a párod már tudta, hogy súlyos beteg...akkor ő honnan tudta ezt, ha nem volt orvosnál?

2013. nov. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!