Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha barátom túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha barátom túl vadul csókol?

Figyelt kérdés

Túl vadul, egyből nyelvesen csükol...és én ezt annyira nem szeretem, sokkal jobban szeretem az érzéki, lassú, gyengéd csókot....

Mit tegyek?

17/L (1 hónapja vagyunk együtt, eddig 7-8 csók volt)



2013. nov. 30. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Használd a szád... Mármint kommunikációra.
2013. nov. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1. irta, szolj neki. 17 evesen mar lehetne ennyi eszed...
2013. nov. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit az első írt. Beszélj vele! Persze, ha az egyikőtök néma, a másik meg siket, akkor nehéz. Akkor meg mutogasd (jeleld) el.
2013. nov. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendebn elmondom neki. Nekem is van ennyi eszem nyugodj meg:) csak nem akarom megbántani őt...utaltam rá párszor de nem esett le neki...
2013. nov. 30. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor mondd azt neki, hogy "most èn csòkollak meg tèged, hagyd magad!" .....aztàn csòkold meg ùgy, ahogy te szeretnèd. hàtha megtanulja
2013. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!