Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elég rosszul csókol....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elég rosszul csókol. Nem merem megmondani neki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 11:07
1 2
 1/11 Szupermókus ***** válasza:
30%
Vidd oda a kutyádat és tanítsa meg nyelvezni :)
2010. febr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
semmit, ha szereted akkor így szereted! ha megmondanád neki biztos hogy rosszul esne neki.. gyakoroljatok :D
2010. febr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 éve élek kapcsolatban.Elég őszintében(tehát elmondja párom ha elment azit is ha nem de élvezte meg azt is ha 0 voltam)ő elmondása szerint mikkor először csókolóztunk az maga volt a pokol.Feszítettem a számat nem használtam a nyelvemet.

Most azt mondja h én csókolok a legjobban és erre ő tanított meg.

Szóval vedd kezedbe a ygeplőt és vezesd rá a fiút a helyes útra.

26/F

2010. febr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Vedd át az irányítást. Fogd meg a nyakát, és vezess határozottan, ahogy neked is jó!

Mondd neki, hogy most próbáljátok ki egészen máshogy mint eddig. Ha kicsit sem tudod szóbahozni a témát, akkor nem értem minek csókolóztok még...

2010. febr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Engem is a barátnőm tanított meg csókolózni. Nyugodtan mutasd meg neki, hogy hogy kell.
2010. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gyakorolni,gyakorolni,gyakorolni :D
2010. febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
mond meg neki, hogy az eddigi tudása alapján sok intenzív korrepetálásban kell részesítened. nem hiszem, hogy ellenére lesz, csak ne gázolj a lelkébe =D
2010. febr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
A párommal mi is elég bénán kezdtük az első csókot... és mégis örömmel gondolok vissza rá.... ha szereted és ős is szeret nincs az a téma amit ne lehetne elmondani egymásnak... (tapasztaltam)
2010. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

gyakorlás... én a barátommal csókolóztam először, és hát éreztem, hogy nem vagyok a helyzet magaslatán, meg meg is kérdezte, hogy most csináltam-e először...

de azóta eltelt egy "kis" idő, és azt mondja, hogy már elég jól csinálom :D

2010. márc. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
lúzer mondd meg neki!
2010. márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!