Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kérdésem annyi lenne hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vas krisz kérdése:

A kérdésem annyi lenne hogy ha valakinek van koszovói ismeröse esetleg megtudná kérdezni hogy van e ott válás náluk illetve létezik e hogy van náluk többnejüség?

Figyelt kérdés
Nem gondoltam volna soha hogy ilyen helyzetbe kerülök.4 hónappal ezelött megismerkedtem egy koszovói férfival, szerelmesek lettünk nagyon hamar egymásba. Alig tud magyarul én alig albánul de megértjük egymást fél szavakból is. Elsö kérdésem amikor elöször randiztunk hogy van e családja otthon. Természetesen a válasz nem volt. Elhittem bár voltak fenntartásaim hiszen jóképü és már 40 elmúlt. Én is 40 múltam van 2 lányom ezt én rögtön elmondtam neki. Nemrég egy teljesen váratlan helyzetben kibökte hogy 5 gyereke van otthon. Azt mondja hogy nem a felesége a gyerekek anyja, persze ezt nem hiszem el. Szakitani akartam vele de nem tudtam mert tulságosan megfogott érzelmileg és ugy érzem hogy én is öt. Viszont nem hagy nyugodni a dolog hogy családos ember.v
2013. nov. 30. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a te helyedben megszakítanék vele minden kapcsolatot.Onnan csak menekülnek az emberek.
2013. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne válás? :)

Egyébként hozzá ne menj....

2013. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs szándékomban hozzámenni,bár egyébként a kollegái előtt ugy emleget engem mint a feleségét.Holnap beszélek az egyik barátjával aki tud magyarul ,,hátha ki tudok belőle szedni valamit.
2013. dec. 2. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!