Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom azt mondja, hogy már nem szerelmes, csak nagyon szeret?

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy 1,5 éve vagyunk együtt a párommal. Rengeteget vagyunk együtt és elvileg nagyon szeretjük egymást. Afféle mintapárként vagyunk elkönyvelve. Nyilván vannak köztünk veszekedések, cívódások, hiszen hol nem..nameg mindketten temperamentumosak vagyunk. Nos, néhány hete beszélgettünk, hogy mi is ez köztünk tulajdonképpen. Imádjuk egymást és látszólag minden oké, de rákérdeztem, hogy esetleg ő nem érzi-e úgy, hogy ez talán kicsit néha baráti viszony és nem párkapcsolat? Erre azt felelte, hogy igen, ő is így van vele néha, majd oda lyukadtunk ki, hogy igazából úgy érzi, nem szerelmes, hanem nagyon szeret. Nem akar szakítani és nincs más sem a kilátásban. Azt mondja, normálisnak gondolja ezt bizonyos szinten, mert a szerelem hirtelen fellángolás, ami nem tart örökké, hanem átmegy egy ilyen szoros viszonyba. Nem látok rajta semmi negatívat, ugyanúgy szeretgetjük egymást és jól megvagyunk minden téren. Ennek ellenére bánt némileg,hogy nem szerelmes. Mit gondoltok, tudok tenni még valamit? lehet még tenni valamit? egyáltalán kell?

Én imádom őt és vele képzelem a jövőmet. :)


2013. nov. 30. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz, de nem is kell.
2013. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hány évesek vagytok? :)
2013. dec. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
20 :) tudom, fiatalok, meg előttünk az élet...
2013. dec. 2. 18:14
 4/7 Nem mondod :D ***** válasza:
Mi ezért szakítottunk 2 hete...azt mondta, hogy ő nem szerelemes és kíváncsi, hogy milyen mással a szex...de nagyon szeret és nem akar elveszíteni...hát kérlek szépen, aki 2 év után ilyet vág a fejemhez, az elmehet a 3,14csába...
2013. dec. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt velünk. Én nagyon vágytam már a szerelemre egyre rosszabb lett ez a hiány... így szakítottam.
2013. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:

ha az én tapasztalatomból indulok ki, akkor ez nem fogja tudni melletted tartani

Nálunk összepakolt és elment. Mert bár nagyon szeret, nem szerelmes.

Ma is nagyon szeret. Én még mindig szerelmes vagyok.

Neki már van más.

Kívánom h nálatok ne így legyen :(

2013. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezzel a helyzettel az a baj, hogy ha találkozik valakivel, akibe LEHET, hogy szerelmes lesz, akkor jó eséllyel őt fogja választani, mert mi van, ha ő az igazi. Persze ez nem azt jelenti, hogy mindenképp szakítani kell, csak jó, ha tudsz róla. Lehet, hogy még azelőtt újra szerelmes lesz beléd, hogy találkozna valaki "érdekesebbel", de erre azért kicsi az esély.
2013. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!