Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti is vagytok úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is vagytok úgy hogy nem az a fiú kell akit megkaphattok hanem valaki olyanba lesztek szerelmes aki nem mutat irántatok nagy érdeklődést?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 18:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
nalam ez mindig igy van, es mar nagyon elegem van ebbol...
2013. nov. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
igen
2013. nov. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Aha akkor le kell toljnom a csajokat,hogy belém szeressenek?
2013. nov. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Utoljára 14 évesen voltam ilyen. :D
2013. nov. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Már van annyi sütnivalóm, hogy ne fussak reménytelen eset után. Mi vagy én, mazochista?
2013. nov. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Úgy látom végre képes vagy megérteni a női lelket.
2013. nov. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Akad jó pár lány így van vele szerintem. Nem értettem sokáig, mitől kíváncsi rám több lány is egyszerre. Aztán megértettem, pofon egyszerű... Szar színész vagyok, és szarul is játszom az érdeklődést :DDD


Ben Wallace

2013. nov. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#4 üdítő volt ezt olvasni...ó de kár, hogy van már párod :D
2013. nov. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#8

Honnan tudod, hogy a párja nem ugyanaz aki iránt 14 évesen így érzett? :)

2013. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez a lenyeg.

Legtobbszor ha a fiu nagyon akar egy lanyt, akkor valahogy megszunik ferfiasnak lenni es atmegy nyalgepbe. Mindent megtesz a csajnak es bar jot akar, de ez oriasi hiba.

Es a lanyok nem az irant erdeklodnek aki nem mutat erdeklodest, ok van amelyik, hanem az irant, akinek szemelyisege van, nem hodol be nekem csak mert rezegtetem a szempillamat. Hanem olyan akinek megvan a sajat elete es hobbijai.

Es kepes hatarozott lenni, ha randira kerul a sor. Nem ramhagyja, hogy hova menjunk, mert nem mer donteni, hanem kozli, hogy itt es itt jo lesz?

De van benne igazsag, pont a fentiek miatt. A pasi se legyen konnyu eset! Az illuziorombolo!

2013. nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!