Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit lehetne tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lehetne tenni ha nem tudja eldönteni a barátom hogy mit akar?

Figyelt kérdés

sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi. Már lassan 4 éve hogy együtt vagyok a barátommal. Ö 27 én 23 éves vagyok. Nem érezte jol magát a munkahelyén és leszámolt. Lerakta a biztonság őri szakmát fegyveresen. Nyár ota nincs munkája és azota össze vissza beszél. Hogy elöször megprobál itt munkahelyet nézni utána meg azt mondja hogy pestre fog felmenni dolgozni. Én több ok miatt sem tudnék utána menni és ezzel tisztában van, de a távkapcsolat meg nem müködik. Azzal h nem tudja eldönteni hogy most mit is akar valojában totál kikészit vele. A barátjának aki pesten él egyfolytába szidja borsod megyét, hogy nincs munka holott már 2 állás lehetöséget is felajánlottak neki emg hozzáteszem nem is keres még munkahelyet sem meg azt mondja hogy minimálbérért ö nem fog dolgozni pedig nem adnak többet neki mer érettségije az nincs. az anyjának azt mondja hogy azért nem megy fel Pestre mer itt vagyok neki én. Nekem meg azt mondja hogy azért nem megy Pestre mer minden ide köti. De van ugy hogy azt mondja ha minden kötél szakad akkor elmegy. 6 hónapja játsza velem ezt a dolgot és még mindig csak egy helybe toporog. Engem meg lelkileg meg is visel ez az egész mert nem tudom, hogy hogyan tovább mert ha ö elmenne tuti szakítás lenne a vége hiszen nem tudnék utána menni, de sokszor azt érzem mint hogyha nem is akarna pestre sem menni dolgozni mintha csak szándékosan cukkolna ezzel.....szerintetek? Miért cisnálja ezt?


2013. nov. 30. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Büdös neki a munka :-D
2013. nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ő nagyon is tudja, hogy mit akar, illetve mit nem akar: dolgozni.


Olyan nincs, hogy az ember kilép a munkahelyéről úgy, hogy nincs másik helye. Mit akar? Hogy eltartsd te? Meg anyuka? Ő meg hereverél egész nap...

2013. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!