Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha egy lány küzd egy fiúért?

Figyelt kérdés
A fiúnak is tetszik a lány, de a lány megbántotta és a fiú most duzzog. A lány tegyen meg mindent, hogy a fiú újra szóba álljon vele, keresse, vagy adjon neki időt, hátha majd a fiú magától megbocsát?
2013. dec. 1. 00:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Aki megbántotta a másikat az engesztelje is ki,nemtől függetlenül.
2013. dec. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így van 1.
2013. dec. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem okvetlenül, nem muszáj mindig durcizni és hisztizni, ha szereti, akkor megbocsát neki
2013. dec. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást, és a tudtára is adtam, hogy sajnálom a történteket és szeretném folytatni a kapcsolatunkat, de ő azt mondta idő kell neki és szerinte nekem is mivel nem hiába bántottam meg. Vajon ő fog keresni engem vagy azt várja, hogy még én keressem? Eddig én kerestem őt.
2013. dec. 1. 00:55
 5/9 anonim ***** válasza:
ha idő kell neki akkor hagyd, majd megbocsát, ha nem, akkor nem kellesz neki és éppen amiatt neked sem kell tenned a kapcsolat érdekében semmit
2013. dec. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóval ne csináljak semmit
2013. dec. 1. 00:59
 7/9 anonim ***** válasza:
ezt neked kell eldöntened, az én kapcsolatomban ha van vmi probléma azt mindig megbeszéljük és nem halogatjuk h majd az idő....éppen azaz h az idő telik és ez idő alatt inkább együtt lennétek mint külön :)
2013. dec. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyből még ne keresd,de szerintem egy idő után,azért kéne.
2013. dec. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
keresd, akard! és add a tudtára! én 4 hónapig harcoltam a kapcsolatunkért, most egy 4 hónapos kisbaba van, aki miatt még ilyenkor is fent vagyok.. :)
2013. dec. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!