Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ma ilyen sok kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ma ilyen sok kérdés a szakítással és újra összejövéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Miért gondolják meg magukat ennyien szakítás után? Ez valami új betegség?
2013. dec. 1. 03:00
 1/7 anonim ***** válasza:
gondolom azért,mert rájönnek hogy szükségük van egymásra..vagy mittudom én..:):D
2013. dec. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fosnak,hogy nem találnak mást. Az esetek 90%-ába...
2013. dec. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

pontosan

ha nincs ló, jó a szamár is :D

szerintem az ilyen embereknek élniük se kéne

2013. dec. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pont gondoltam is rá, hogy kiteszek egy ilyen kérdést. Úgy tűnik ma inkább a lányok kérdezték folyton ezt, hogy szakítottak de újra vissza akarják kapni a barátjukat.

És fogalmam sincs miért van, talán mert az első kisebb veszekedés után azt hiszik halott a kapcsolat és szétmennek, passz.

2013. dec. 1. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindet ugyanaz írta ki.
2013. dec. 1. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsónál a pont ..

mint ahogy a tàvkapcsolatos kérdéseket is..de ugye sok itt troll meg a kamu kérdések :P

2013. dec. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert félnek hogy egyedül maradnak és meggyőzik magukat, hogy mégsem volt olyan rossz (de, amúgy sszar volt a kapcsolatuk, különben nem lett volna vége) kapcsolatuk.

A legviccesebb és egyben leghülyébb, amikor valakit megcsalnak és után még ők akarnak könyörögni (mármint akit megcsaltak)...

Úgy látszik sok a gyenge ember, akik félnek, hogy egyedül nem tudnak létezni. Illetve kapcsolatfüggők.

Nekem is eszembe jutott ez a kérdés, szóval köszi h kitetted.

2013. dec. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!