Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyom, ezáltal tönkreteszem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyom, ezáltal tönkreteszem?

Figyelt kérdés

Pocsék helyzetben vagyok.Eléggé viharos ,3 éves kapcsolatom van.Rengetegszer összevesztünk,majd pár nap múlva kibékültünk,legutóbb masfél hónapot voltunk külön,de ismét kibékültünk.Röhejes,mivel ő 42 éves férfi,én 33 éves nő.Gyerek nincs,de mindketten nagyon szeretnénk már családot.

Viszont a legutóbbi 1,5 hónapos szünet után úgy érzem,megszakadt valami,mintha már nem ragaszkodnék hozzá olyan önzetlenül,eléggé megingott benne a bizalmam,kicsit félek összekötni vele az életem,ráadásul az utóbbi fél évben egy jót nem tudtam vele/mellette nevetni sem.

Legjobb lenne talán otthagyni őt,de ezzel tönkretenném. Se munkája, se baráti köre,beteg szülei...Tehát jóformán senkije sincs,nehéz lenne kialakítania bárkivel is egy normális kapcsolatot.És 42 éves...

Volt már valaki hasonló helyzetben?Már nem tudom,mi a legjobb..óriási kompromisszumot kötni és együtt maradni, vagy előre nézni,az újba,az ismeretlenbe?


2013. dec. 1. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Tégy belátásod szerint, bárhogy döntesz, úgyis megbánod.
2013. dec. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak azért maradnál mellette, hogy nehogy tönkretett, az már régen rossz. Így magadat teszed tönkre. Ő pedig egy felnőtt férfi, nem egy tinikisfiú, túl fogja amgát tenni rajta. Neked a saját életeddel kel foglalkoznod, nem az övével.
2013. dec. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Egy dolog tény. Nem vagy felelős érte!


Ha elhagyta magát azaz ő felelőssége!


Ha úgy látod jónak menj!

2013. dec. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, neked már igencsak itt van az ideje annak, hogy életed legyen (komoly, harmonikus kapcsolat, házasság, gyerek(ek)), és ez ővele nyilvánvalóan nem fog menni, csak egyre rosszabb lesz érzelmileg, illetve ha ez nem volna, nyilván nem egy jó családapa valaki, akinek se munkája, se senkije.


Felnőtt ember, felelős a döntéseiért és az életéért (ahogy te is a sajátodért, és a gyerekeidért, akik így most nem fognak megszületni). Ha padlóra kell kerülnie, padlóra kerül, és majd feláll. Vagy nem. Felnőtt ember, és Ugandában géppuskával lőnek egymásra a milíciák.

Vagy: feláldozod az életedet minőségi és kiteljesedési értelemben azért, hogy neki ne kelljen vállalnia a felelősséget. Ezt is választhatod, csak légy tudatában, hogy a dolog ezzel jár(hat - te látod, mennyire).

2013. dec. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elvileg felnőtt emberről beszélünk,neked meg muszáj kicsit önzőnek lenned,és a sarkadra állnod.Biztosan nagyon fogtok mindketten szenvedni a szakítás miatt,viszont ennél ésszerűbb megoldás nincs ilyen helyzetben.Ha együtt maradtok,csak nyűglődés lesz az egész.Másrészt te sem leszel már fiatalabb,ennyi idősen azért még nagyobb esélyekkel kezdhetsz új életet,mint mondjuk negyveniksz évesen,egy gyerekkel.
2013. dec. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
munkanélkülivel hogyan lesz családod? sehogy
2013. dec. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!