Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Attól fél, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Attól fél, hogy elhagyom, amit nem tennék meg vele soha, de mégis folyton mondja?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel hatodik hónapja vagyunk együtt,

Minden nagyon jól megy szerintem, én nem adtam tudtommal soha okot neki a féltékenységre. Nem járok bulizni, nem is beszélek sem facebookon, sem SMS-ben, sem élőben más lányokkal, de a barátnőm mégis nagyon féltékeny...

Nem tudom mit tehetnék ellene, folyamatosan mondja hogy ő bízik bennem, csak attól fél hogy elhagyom, vagy hogy nem elég jó nekem...én meg mondom neki,hogy ez butaság, szeretem, és senki más nem érdekel, és nem is akarok senki mást, csak őt...de úgyis ez a téma.. kicsit már kezdett sok lenni.

Mit tehetnék ellene? első barátnőm, és én is első vagyok neki..

17 évesek vagyunk

Normális válaszokat előre is köszönöm


2013. febr. 25. 15:37
 1/7 okoska31 ***** válasza:
mit mond, hogy miért fogod elhagyni?
2013. febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát fél, hogy valaki "jobbat" keresek, vagy kapok...

Pedig eléggé sokat dicsérem :)

2013. febr. 25. 15:43
 3/7 pink22 válasza:

Én is lány vagyok, szóval meg tudom érteni barátnődet.:))

Szerintem őszintén beszélj vele, hogy te tényleg szereted, és te nem adsz okot neki a féltékenykedésre, de ez nagyon zavar már hogy folyamatosan felhozza ezt a témát, és nem akarsz szakítani vele, komolyan, de előbb-utóbb az lesz ha ezt nem hagyja abba.:) xxx

2013. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az elején én is így viselkedtem a férjemmel mikor járni kezdtünk, megtudtam hogy a haveri köréből tetszett neki egy lány akivel ugye időnként találkozik úgy ahogy a többi haverjával.

nagyon pocsék érzés volt tudni ezt a dolgot. ráadásul az a csaj az esküvőnk előtt pár nappal elég furán viselkedett, és picit utána is. úgy tűnt mintha akarna valamit a páromtól....


de ahogy telt az idő, ez a dolog lecsendesedett bennem. mivel ha találkoznak engem is visz, már nincsenek igazán rossz érzéseim.


elég fiatalok vagytok, most kezdtétek a kapcsolatot, ha türelmes vagy, és továbbra is kimutatod hogy szereted és neked csak ő van mint nő, egy idő után kinövi a féltékenységet szerintem:)


27/N

2013. febr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont ez a túlzott féltékenykedés lehet majd szakítóok, ezt próbáld valahogy megértetni vele.
2013. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 poiu ***** válasza:
Ha elsők vagytok egymásnak, akkor nagy lehet a bizonytalanság, és később még nagyobb lehet. Én nem bizonygatnék a helyedben semmit. Gondolom valami önértékelési zavara lehet, amit szavakkal nem tudsz gyógyítani. Szóval passz. De a mai fejemmel választás elé állítanám...
2013. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem nagyon idegesitene. Mondanam neki, h ha nem hagyja abba akk elbucsuzunk.

Egyet ertek azzal, h onertekelesi gondja van, aminek valami oka van ha rajossz, akkor nyertel. Voltam egy oroknyafogos lannyal, akinek eleg sokat elturtem tul sokaig es most minden nyafogas idegesit a lanyok szajabol. Soha tobbet. Halla isten most van egy epeszu baratnom akit meg szeretek is :)


23/f

2013. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!