Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért számít ennyire egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít ennyire egy kapcsolatban a magasság?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Majd 35 éves korukra rájönnek,hogy nem az a fontos.
2013. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
173 alatti novel le sem allok.
2013. dec. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mert a magas emberek vonzóbbak, és a magas emberek nem fognak alacsonyakkal összeállni, mert ők kaphatnak magasat is
2013. dec. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Azért mert egy nő nem biztos hogy nőnek érzi magát vagy nőiesnek egy nálanál alacsonyabb férfival..


Ráadásul ha az evolűciót nézzük egyre magasabb az átlagtestmagasság, tehát aki magasabb az az életkepesebb, erre fejlődünk...ez megint biolőgia..

Persze csak általánosítás...

Én 174 cm vagyok, a férjem csak 3-4 cm-rel magasabb. Majdnem emiatt nem engedtem hogy jobban megismerkedjünk, hogy komolyabbra fordlhasson a kapcsolatunk... Végül nem bántam meg, hogy félre tidtam tenni ezt a dolgot. Viszont tény, hogy gyakran"nagynak" érzem magam mellette, mert én erős csontú vagyok, ő pedig karcsú, hiába izmos, a csuklója keskenyebb majdnem, mint aza enyém, de a bokája vékonyabb, hiába 4 számmal nagyobb a lába..

2013. dec. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 BlackSword ***** válasza:
Csak a parasztoknak számít... De ha már fejlődés, akkor gratula, mert afelé haladunk, h az emberek egyre nagyobb arányban analfabéták... És az átlag inteligencia is csökken...
2013. dec. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem az az életképesebb,aki nagyobb.A civilizálódás miatt,egyre inkább háttérbe szorultak a fizikai képességek és előtérbe helyeződött az intelligencia.Lehetsz 2 méteres,ha csak 8 általánosod van és nem értesz semmihez,mert aki nem ért semmihez az éhen döglik.Nem a magasságtól függ,hogy ki mennyire életképes.Eleve a magasság nem feltétlenül jelenti azt,hogy az illető erős.Volt a 19. században egy pusztakezes boxoló,aki 170 centi magas volt,de a súlycsoportjában mindenkit levert,aztán a nehézsúlyú ellenfelek közt is elfogyta a kihívói,mert mindent ronggyá verte.

Szerintem ezek mind olyan sztereotípiák,mint az,hogy minden négernek nagy f**za van,minden cigány bűnöző,minden kopasz neonáci és még sorolhatnám a többi előítéletet.

2013. dec. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ne tudatosan...de sajnos az ôsztöneink még mindig vezetnek minket...


(Teljesen igazatok van, hogy elvileg nem számít, a tapasztalat mégis azt mutatja, hogy számít)

2013. dec. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A magasság csak egy tenyező...emellett a fizikum...nőknél a mell, a dús haj, ami az egészséget szimbolizálja...van meg x millió dolog, amire tudatosan nem is gondolunk...
2013. dec. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyszerűen zavarna a dolog, nem tudtam soha férfiként tekinteni egy nálam alacsonyabb pasira. Mondjuk, nincs vele gondom, mert a férjem 190 centi. Én 175 vagyok.


Nem tehetek róla. Ez van.


Ez ugyan olyan mint az ha egy jó pasinak nem tetszenek a duci nők. Nem tekint rájuk nőként, mert nem tud vonzódni. Kész.


Vagy ha valakinek csak a szőkék jönnek be.


27/N

2013. dec. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

A különbség pusztán csak annyi, hogy a duci lány le tud fogyni, illetve a hajszínt is át lehet festeni. Megnőni viszont -sajnos- nem lehet!

2013. dec. 1. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!