Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavaró egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró egy kapcsolatban a magasság?

Figyelt kérdés

Nekem még nem volt alacsony barátnőm de tetszik egy és szeretném megkapni. Ő 160cm én 195. Gyakran mondja hogy nagyon magas vagyok és azon gondolkoztam hogy zavarja. Engem nem zavar hogy olyan kicsi. Titeket zavar(na)?

25/F


2012. nov. 9. 15:09
1 2
 1/15 anonim válasza:
59%

nem zavaró sztem sem, de volt egy tőlem 15 centivel magasabb pasim, és szabályosan fájt a nyakam a smárolás után... :)

30/L

2012. nov. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az első tiniszerelmem 193 cm magas volt. Én meg 160 cm. Engem nem zavart, mert teljesen belehabarodtam.:)

Amúgy meg ha szimpatikus vagy neki, jól kijöttök és akár még kapcsolatot is el tud veled képzelni, akkor nem hiszem, hogy a magasságod lesz a kapcsolat megszületésének a gátja.

Én drukkolok.:)

2012. nov. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
nekem volt olyan kicsi ... sőt, az előző feleségem sem volt nagy, én bírtam a dolgot ... ha már eszedbe jut, hogy zavarna-e, akkor más baj van
2012. nov. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Engem sima beszélgetésnél is zavar az,ha valaki egy ejfel torony,nemhogy párkapcsolatban.
2012. nov. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Szia! Nálunk kb ugyanekkora a magasság felállás és nagyon jól működik.. Na jó néha elfeledkezik nem hajol le eléggé és akkor kitöröm a nyakam egy csókért, de általában figyel..:) Egyszerűen imádom.. Sosem zavart.. Én 164 cm vagyok ő 190 valamennyi..:) L/23
2012. nov. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Hát, jó nagyra nőttél az biztos.. :)

Engen nem zavarna ha a barátom magasabb lenne nálam (én 158 centi vagyok :D). Nekem akkor fájt a nyakam amikor a 190 centis unokatesómat néztem sokáig. Majd felakadt a szemem tőle :D

Szóval szerintem nem gáz.

2012. nov. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Biztos más zavarja, ez nem lehet kizáró ok.

Mindenhol akadnak székek, ugyanis. :-)))))

2012. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

Én is 165 cm vagyok, a párom 195 cm. Én nagyon is imádom, hogy ilyen magas! :) Amikor ismerkedtünk én is többször említettem Neki, hogy milyen magas stb., de csak azért mert nekem nagyon tetszik ez. :) Mellette megélhetem azt, hogy igen is, egy kicsi, törékeny nő vagyok, aki egy magas, erős férfi "oltalma" alatt áll.. :)


22/N

2012. nov. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én majdnem 180 vagyok de ez már zavarna szerintem :S
2012. nov. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

" Mellette megélhetem azt, hogy igen is, egy kicsi, törékeny nő vagyok, aki egy magas, erős férfi "oltalma" alatt áll.. :)"


Mondjuk én erre azt mondom nőként, hogy brrrr...:S A fene se akar kicsi és törékeny lenni, de nem vagyunk egyformák.


Viszont ez igazolja azon feltevésemet, hogy épp a picike nők választanak hatalmas férfiakat, alacsonyságuk kompenzálására?

2012. nov. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!