Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiben hogy zajlott le a szakítás utáni időszak?

Figyelt kérdés

Teljesen kivagyok. Hallani szeretnék tapasztalatokat, hogy kivel mi törtét. Iszonyatosan szenvedek, és nem tudom felejteni, holott tudom, hogy kellene.

Nem tudok egyről a kettőre jutni, csak süllyedek, és kínlódás minden nap, amiben tönkre megyek.

Étvágy semmi, fogyok, rosszul alszok, vele álmodok, hogy újra együtt vagyunk, egész nap a könnyeimmel küszködök. Letargia, de talán már depresszó, nem tudom.


Mennyi idő kellett, hogy elfogadd, nem jöhet már vissza a régi szép világ?


Ki szakított kivel, és miért?


Érezted-e úgy, hogy többé már senkit nem fogsz tudni így szeretni, és nem fogsz már igazi párt találni, mert ő volt az igazi? Ha egyáltalán találsz vkit, mert néha ilyen is megfordul a fejemben.


Érezted-e azt, hogy nincs értelme az életednek?


Mennyi idő alatt tudtad kiheverni?


Hogyan lehet a bűntudatot megszüntetni, ha fájdalmat okoztam neki? Majdnem meghalt miattam, és nagyon szeretett.(Én voltam az, akiért mindent megtett volna, tiszta szívéből szeretett. Én hagytam ott, mert sok gond volt, de megbántam. Padlóra került miattam szegény, pedig csak megértőbbnek kellett volan lennem, és gondolkodni, mielőtt kinyitom a számat.

Őrülten szerettem, és most is ezt érzem, de amikor visszafogadott volna, nem mertem újrakezdeni. Ő azóta túllépett rajtam, már nem érdeklem. Az eszemre, és a családomra hallgattam, és nem a szívemre. Én barom.)


Ki mennyi ideig volt egyedül, mikor párt talált magának?


És jó párt talált?


Mi volt a legmélyebb időszak jellemzője? Milyen gondolatok forogtak a fejedben?



Köszönöm a válaszokat!



25/F


2010. júl. 5. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon-nagy szerencsém volt, mert már kihűlőben volt a kapcsolatom, amikor találkoztam egy pasival, aki nagyon megfogott. Így hát szakítottam az akkori párommal (3 évig voltunk együtt), és belevágtam egy új kapcsolatba az említett pasival. Már 4 éve vagyunk együtt.


Szóval nekem egyáltalán nem okozott fájdalmat a szakítás. Persze a volt pasim meg azt mondta, hogy szemét vagyok, mert hát lecseréltem őt. De hát nézőpont kérdése, én azóta is nagyon boldog vagyok.

2010. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy 25 N.
2010. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A probléma az, hogy ilyenkor nincs gyógymód. Egyszerűen tűrni kell, ha este rádjön a sírás, kiadni magadból, ha megható történeteket akarsz olvasni, tedd azt, a legfontosabb, hogy ne tarts vissza semmit! Ilyenkor minden a gyógyulásod érdekében történik, meg kell tenni mindent, amire csak vágysz (az ésszerűség keretein belül). Ami könnyíti? Hát nehéz erre válaszolni. A legfontosabb, hogy rakd helyre a gondolataidat, az érzéseidet, AKARD őt elfelejteni, mert ha nem akarod, nem is tudod soha. Másik gyógymód, ami nekem bevált: könyvek. Azt hiszem, olvasás nélkül meghülyültem volna. Olyan volt, mintha kilépnék a saját életemből, megszabadulnék a saját gondjaimtól, egy másik világban lennék. A harmadik a sport: jót tesz a testnek, a léleknek, jól kifáraszt. Ha vannak jó barátaid, találkozz velük, beszélgess, üljetek be valahová, szervezzetek programokat. Én is egy féléves mélyrepülésen vagyok túl, de hidd el, ki lehet jönni belőle. Most már új kapcsolatom van, nem is gondolok az előzőre, csak nagyon ritkán. És hidd el, igaz a mondás: akkor jön a szerelem, mikor a legkevésbé számítasz rá. Sok erőt kívánok neked!

19/L

2010. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szia


én is átéltem már ugyan ezt, csak nálam egy kicsit más vol a helyzet. Engem hgyot ott a barátom, 4 és fél éves kapcsolat volt. Akkor egy egész világ dőlt össze bennem. Ugyan ezek a dolok törtétek velem is, nem vot étvágyam.......az utcán csak mentem és nem ismertem meg embereket, egyszrüen nem vot kedvem tovább élni.


azóta mar minden megváltozott, rájötem hogy csak egy kis naiv kislány voltam aki azt gondolta, hogy csak egy pasi létezik a világon. Nemsokára azután megismerkedtem egy csodálatos pasival akihez férjhez is mentem és boldogok vagyunk. Akkor rájötem hogy léteznek 1oo x jobb pasik mint a volt barátom.


Probálj minnél többet tarsaságba járni, úgy könnyebb elviselni ezeket az érzéseket és több esélyed lesz uj pasira találni.


28L

2010. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de férfi vagyok. Maradnék az ellenkező nemnél. Ha volna valaki, akiben látom azt, hogy vele együtt tudnék lenni. Egy olyan nőt sem láttam azóta.
2010. júl. 5. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!